keditbookmarks - en to tg translation catalogue (85 entries)

en: &Delete
tg: &Нест кардан

en: Rename
tg: Ивази ном

en: C&hange Comment
tg: &Ивази шарҳ

en: Chan&ge Icon...
tg: &Ивази нишона...

en: Update Favicon
tg: Навсозии Favicon

en: Recursive Sort
tg: Тагурӯкунии ботартиб

en: &New Folder...
tg: &Ҷузвадони нав...

en: &New Bookmark
tg: &Замимаи нав

en: &Insert Separator
tg: &Вориди тақсимкунанда

en: &Sort Alphabetically
tg: &Тагурӯкунӣ аз рӯи алифбо

en: Set as T&oolbar Folder
tg: Насб ҳамчун ҷузвадони навори &асбобҳо

en: &Expand All Folders
tg: &Паҳнкунии ҳамаи ҷузвадонҳо

en: Collapse &All Folders
tg: &Маҳкамкунии ҳамаи ҷузвадонҳо

en: Check &Status
tg: Санҷиши &ҳолат

en: Check Status: &All
tg: Санҷиш ҳолат: &Ҳама

en: Update All &Favicons
tg: &Навсозии ҳамаи favicon

en: Cancel &Checks
tg: Бекоркунии &санҷиш

en: Cancel &Favicon Updates
tg: Бекоркунии &навсозии favicon

en: Import &Netscape Bookmarks...
tg: Воридоти замимаи &Netscape...

en: Import &Opera Bookmarks...
tg: Воридоти замимаи &Opera...

en: Import &Galeon Bookmarks...
tg: Воридоти замимаи &Galeon...

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
tg: Воридоти замимаи &KDE 2 ё KDE 3...

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
tg: Воридоти замимаи &Internet Explorer...

en: Import &Mozilla Bookmarks...
tg: Воридоти замимаи &Mozilla...

en: Export &Netscape Bookmarks
tg: Ирсолкунии замимаи &Netscape

en: Export &Opera Bookmarks...
tg: Ирсолкунии замимаи &Opera...

en: Export &HTML Bookmarks...
tg: Ирсолкунии замимаи &HTML...

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
tg: Ирсолкунии замимаи &Internet Explorer...

en: Export &Mozilla Bookmarks...
tg: Ирсолкунии замимаи &Mozilla...

en: New folder:
tg: Ҷузвадони нав:

en: Name:
tg: Ном:

en: Location:
tg: Ҷойгиршавӣ:

en: Comment:
tg: Шарҳ:

en: First viewed:
tg: Нишоншудаи аввалин:

en: Viewed last:
tg: Нишоншудаи охирин:

en: Times visited:
tg: Вақти намоишӣ:

en: My Bookmarks
tg: Хатчӯбҳои ман

en: OK
tg: Шуд

en: Updating favicon...
tg: Навсозии favicon...

[ctx: (qtundo-format)]
en: Import %1 Bookmarks
tg: Ворид кардани хатчӯбҳои %1

en: %1 Bookmarks
tg: Хатчӯбҳо: %1

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
tg: Оё замимаҳоро ҳамчун зерҷузвадони нав захира мекунед ё ҳамаи замимаҳоро иваз кунед?

en: As New Folder
tg: Ҳамчун ҷузвадони нав

en: Replace
tg: Ҷойгузорӣ

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
tg: Якҷоякунии замимаҳои гуногун бо замимаҳои ман

en: Original author
tg: Муаллифи аслӣ

en: Directory to scan for extra bookmarks
tg: Ҷузвадон барои ҷустуҷӯи замимаҳои иловагӣ

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
tg: Хатчӯбҳо

en: Search Columns
tg: Сутунҳои ҷустуҷӯӣ

en: All Visible Columns
tg: Ҳамаи сутунҳои намоён

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
tg: Сутуни No. %1

en: S&earch:
tg: Ҷу&стуҷӯ:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
tg: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
tg: &Таҳрир

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
tg: &Намоиш

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
tg: &Ҷузвадон

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
tg: &Замима

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
tg: &Танзимот

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
tg: Лавҳаи абзорҳои асосӣ

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
tg: &Воридот

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
tg: &Содирот

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
tg: &Хизматҳо

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
tg: Дигар амалиёти %1 аллакай иҷро шудааст. Шумо мехоҳед дигар амалиётро ба ҷои кушодашуда иҷро кунед?
    Нусхабардории амалиётҳо дар ҳолати танҳо-хондан иҷро мешавад.

en: Run Another
tg: Дигарашро иҷро кунед

en: Continue in Same
tg: Дар ҷои ҷорӣ давом диҳед

en: Bookmark Editor
tg: Таҳриргари замима

en: Bookmark Organizer and Editor
tg: Таҳриргар ва ташкилгари замима

en: Initial author
tg: Муаллифи аслӣ

en: Author
tg: Муаллиф

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
tg: Нусхабардории замимаҳо аз файли Mozilla

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
tg: Нусхабардории замимаҳо аз файли Netscape (4.x ва навтарин)

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
tg: Нусхабардории замимаҳо аз файли Internet Explorer's Favorites

en: Import bookmarks from a file in Opera format
tg: Нусхабардории замимаҳо аз файли Opera

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
tg: Ворид кардани замимаҳо ба файли Mozilla

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
tg: Ворид кардани замимаҳо ба файли Netscape (4.x ва навтарин)

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
tg: Ворид кардани замимаҳо ба файли чопшавандаи HTML

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
tg: Ворид кардани замимаҳо ба файли Internet Explorer's Favorites

en: Export bookmarks to a file in Opera format
tg: Ворид кардани замимаҳо ба файли Opera

en: Open at the given position in the bookmarks file
tg: Кушодан бо ҷойгиршавии додашуда дар файли замимаҳо

en: Set the user-readable caption, for example "Konsole"
tg: Насби воридоти корбари-хондашаванда, масалан "Konsole"

en: Hide all browser related functions
tg: Пинҳон кардани ҳамаи амалҳои веб-браузер

en: File to edit
tg: Таҳрири файл

en: You may only specify a single --export option.
tg: Шумо метавонед танҳо имконоти --export муайян кунед.

en: You may only specify a single --import option.
tg: Шумо метавонед танҳо имконоти --import муайян кунед.

en: Checking...
tg: Санҷиш...
