keditbookmarks - en to ug translation catalogue (90 entries)

en: &Delete
ug: ئۆچۈر(&D)

en: Rename
ug: ئات ئۆزگەرت

en: C&hange Location
ug: ئورۇننى ئۆزگەرت(&H)

en: C&hange Comment
ug: ئىزاھاتنى ئۆزگەرت(&H)

en: Chan&ge Icon...
ug: سىنبەلگىنى ئۆزگەرت(&G)…

en: Update Favicon
ug: Favicon نى ئۆزگەرتىش

en: Recursive Sort
ug: چوڭقۇرلىما تەرتىپلەش

en: &New Folder...
ug: يېڭى قىسقۇچ(&N)…

en: &New Bookmark
ug: يېڭى خەتكۈش(&N)

en: &Insert Separator
ug: ئايرىغۇچ قىستۇر(&I)

en: &Sort Alphabetically
ug: ئېلىپبە تەرتىپى بويىچە تەرتىپلە(&S)

en: Set as T&oolbar Folder
ug: قورال بالداق قىسقۇچى قىل(&O)

en: &Expand All Folders
ug: ھەممە قىسقۇچلارنى ياي(&E)

en: Collapse &All Folders
ug: ھەممە قىسقۇچلارنى يىغ(&E)

en: Check &Status
ug: ھالىتىنى تەكشۈر(&C)

en: Check Status: &All
ug: ھالىتىنى تەكشۈرۈش: ھەممىسى(&A)

en: Update All &Favicons
ug: بارلىق Favicon لارنى يېڭىلا(&F)

en: Cancel &Checks
ug: تەكشۈرۈشنى ئەمەلدىن قالدۇر(&C)

en: Cancel &Favicon Updates
ug: Favicon يېڭىلاشنى ئەمەلدىن قالدۇر(&F)

en: Import &Netscape Bookmarks...
ug: Netscape خەتكۈچلىرىنى ئىمپورت قىل(&N)…

en: Import &Opera Bookmarks...
ug: Opera خەتكۈچلىرىنى ئىمپورت قىل(&O)

en: Import &Galeon Bookmarks...
ug: Galeon خەتكۈچلىرىنى ئىمپورت قىل(&G)

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
ug: KDE 2 ياكى KDE 3 خەتكۈچلىرىنى ئىمپورت قىل(&K)

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
ug: IE خەتكۈچلىرىنى ئىمپورت قىل(&I)…

en: Import &Mozilla Bookmarks...
ug: Mozilla خەتكۈچلىرىنى ئىمپورت قىل(&M)…

en: Export &Netscape Bookmarks
ug: Netscape خەتكۈچلىرىنى ئېكسپورت قىل(&N)…

en: Export &Opera Bookmarks...
ug: Opera خەتكۈچلىرىنى ئېكسپورت قىل(&O)…

en: Export &HTML Bookmarks...
ug: HTML خەتكۈچلىرىنى ئېكسپورت قىل(&H)…

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
ug: IE خەتكۈچلىرىنى ئېكسپورت قىل(&I)…

en: Export &Mozilla Bookmarks...
ug: Mozilla خەتكۈچلىرىنى ئېكسپورت قىل(&M)…

[ctx: (qtundo-format)]
en: Cut Items
ug: تۈرلەرنى كېسىش

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste
ug: چاپلا

en: New folder:
ug: يېڭى قىسقۇچ:

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder
ug: يېڭى خەتكۈش قىسقۇچى قۇرۇش

[ctx: (qtundo-format)]
en: Recursive Sort
ug: چوڭقۇرلىما تەرتىپلەش

[ctx: (qtundo-format)]
en: Sort Alphabetically
ug: ئېلىپبە تەرتىپى بويىچە تەرتىپلە

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Items
ug: تۈرلەرنى ئۆچۈر

en: Name:
ug: ئاتى:

en: Location:
ug: ئورنى:

en: Comment:
ug: ئىزاھات:

en: First viewed:
ug: تۇنجى كۆرگەن ۋاقىت:

en: Viewed last:
ug: ئەڭ ئاخىرقى قېتىم كۆرگەن ۋاقىت:

en: Times visited:
ug: كۆرگەن قېتىم سانى:

en: My Bookmarks
ug: خەتكۈچلىرىم

en: OK
ug: تامام

en: Updating favicon...
ug: favicon نى يېڭىلاۋاتىدۇ…

en: %1; no HTML component found (%2)
ug: %1; HTML بۆلىكى تېپىلمىدى(%2)

en: %1 Bookmarks
ug: %1 خەتكۈش

[ctx: @title:window]
en: %1 Import
ug: %1 ئەكىرىش

en: Replace
ug: ئالماشتۇر

en: KDE
ug: ك د ئې(KDE)

en: Original author
ug: ئەسلى ئاپتور

en: Directory to scan for extra bookmarks
ug: باشقا خەتكۈچلەرنى ئىزدەيدىغان مۇندەرىجە

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Separator
ug: ئايرىغۇچ قىستۇر

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Bookmark
ug: خەتكۈشلەرنى قۇرۇش

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Folder
ug: قىسقۇچ قۇر

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy %1
ug: %1 كۆچۈر

[ctx: (qtundo-format)]
en: Icon Change
ug: سىنبەلگە ئۆزگەرتىش

[ctx: (qtundo-format)]
en: Title Change
ug: ماۋزۇ ئۆزگەرتىش

[ctx: (qtundo-format)]
en: URL Change
ug: URL ئۆزگەرتىش

[ctx: (qtundo-format)]
en: Comment Change
ug: ئىزاھات ئۆزگەرتىش

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move %1
ug: %1 يۆتكە

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set as Bookmark Toolbar
ug: خەتكۈش قورال بالدىقى قىلىش

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy Items
ug: تۈر كۆچۈر

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move Items
ug: تۈر يۆتكە

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
ug: خەتكۈشلەر

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Name
ug: ئاتى

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Location
ug: ئورنى

[ctx: @title:column comment for a bookmark]
en: Comment
ug: ئىزاھات

[ctx: @title:column status of a bookmark]
en: Status
ug: ھالىتى

en: Search Columns
ug: ئىزدەش ئىستونى

en: All Visible Columns
ug: كۆرۈنگەن بارلىق ئىستونلار

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
ug: ئىستون نومۇرى %1

en: S&earch:
ug: ئىزدە(&E):

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ug: ھۆججەت(&F)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ug: تەھرىر(&E)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ug: كۆرۈنۈش(&V)

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
ug: قىسقۇچ(&F)

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
ug: خەتكۈش(&B)

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ug: تەڭشەك(&S)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
ug: ئەكىر(&I)

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
ug: چىقار(&E)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ug: قوراللار(&T)

[ctx: @title:window]
en: Warning
ug: ئاگاھلاندۇرۇش

en: Run Another
ug: باشقىسىنى ئىجرا قىل

en: Bookmark Editor
ug: خەتكۈش تەھرىرلىگۈچ

en: Bookmark Organizer and Editor
ug: خەتكۈش تەشكىللىگۈچ ۋە تەھرىرلىگۈچ

en: Author
ug: ئاپتور

en: Checking...
ug: تەكشۈرۈۋاتىدۇ…
