keditbookmarks - en to uk translation catalogue (120 entries)

en: &Delete
uk: &Вилучити

en: Rename
uk: Перейменувати

en: C&hange Location
uk: Змі&нити адресу

en: C&hange Comment
uk: Змі&нити коментар

en: Chan&ge Icon...
uk: З&мінити піктограму...

en: Update Favicon
uk: Оновити улюблену піктограму

en: Recursive Sort
uk: Рекурсивне впорядкування

en: &New Folder...
uk: &Нова тека...

en: &New Bookmark
uk: &Нова закладка

en: &Insert Separator
uk: &Вставити розділювач

en: &Sort Alphabetically
uk: Вп&орядкувати за алфавітом

en: Set as T&oolbar Folder
uk: Зробити текою &панелі інструментів

en: &Expand All Folders
uk: &Розгорнути всі теки

en: Collapse &All Folders
uk: &Згорнути всі теки

en: &Open in Browser
uk: &Відкрити у переглядачі

en: Check &Status
uk: Перевірити &стан

en: Check Status: &All
uk: Перевірити стан: вс&іх

en: Update All &Favicons
uk: Оновити всі &улюблені піктограми

en: Cancel &Checks
uk: Скасувати &перевірки

en: Cancel &Favicon Updates
uk: Скасувати &оновлення улюблених піктограм

en: Import &Netscape Bookmarks...
uk: Імпортувати закладки &Netscape...

en: Import &Opera Bookmarks...
uk: Імпортувати закладки &Opera...

en: Import &Galeon Bookmarks...
uk: Імпортувати закладки &Galeon...

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
uk: Імпортувати закладки &KDE2 або KDE3...

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
uk: Імпортувати закладки &Internet Explorer...

en: Import &Mozilla Bookmarks...
uk: Імпортувати закладки &Mozilla...

en: Export &Netscape Bookmarks
uk: Експортувати до закладок &Netscape

en: Export &Opera Bookmarks...
uk: Експортувати до закладок &Opera...

en: Export &HTML Bookmarks...
uk: Експортувати закладки в &HTML...

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
uk: Експортувати до закладок &Internet Explorer...

en: Export &Mozilla Bookmarks...
uk: Експортувати до закладок &Mozilla...

en: HTML Bookmark Listing (*.html)
uk: список закладок HTML (*.html)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Cut Items
uk: Вирізання пунктів

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste
uk: Вставлення

en: New folder:
uk: Нова тека:

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder
uk: Створення нової теки закладок

[ctx: (qtundo-format)]
en: Recursive Sort
uk: Рекурсивне впорядкування

[ctx: (qtundo-format)]
en: Sort Alphabetically
uk: Впорядкування за алфавітом

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Items
uk: Вилучення пунктів

en: Name:
uk: Назва:

en: Location:
uk: Адреса:

en: Comment:
uk: Коментар:

en: First viewed:
uk: Перший перегляд:

en: Viewed last:
uk: Останній перегляд:

en: Times visited:
uk: Відвідано раз:

en: My Bookmarks
uk: Мої закладки

en: OK
uk: Гаразд

en: Updating favicon...
uk: Оновлення улюбленої піктограми...

en: %1; no HTML component found (%2)
uk: %1; модуля HTML не знайдено (%2)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Import %1 Bookmarks
uk: Імпортування закладок %1

en: %1 Bookmarks
uk: Закладки %1

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
uk: Імпортувати як нову підтеку чи замінити всі поточні закладки?

[ctx: @title:window]
en: %1 Import
uk: Імпорт %1

en: As New Folder
uk: Як нову теку

en: Replace
uk: Замінити

en: Galeon Bookmark Files (*.xbel)
uk: файли закладок Galeon (*.xbel)

en: KDE Bookmark Files (*.xml)
uk: файли закладок KDE (*.xml)

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
uk: Об'єднує закладки встановлені іншими програмами з закладками користувача

en: Copyright © 2005 Frerich Raabe
uk: © Frerich Raabe, 2005

en: Original author
uk: Перший автор

en: Directory to scan for extra bookmarks
uk: Каталог для сканування за додатковими закладками

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Separator
uk: Вставка розділювача

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Bookmark
uk: Створення закладки

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Folder
uk: Створення теки

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy %1
uk: Копіювання %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Icon Change
uk: Зміна піктограми

[ctx: (qtundo-format)]
en: Title Change
uk: Зміна заголовка

[ctx: (qtundo-format)]
en: URL Change
uk: Зміна адреси

[ctx: (qtundo-format)]
en: Comment Change
uk: Зміна коментаря

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move %1
uk: Пересування %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set as Bookmark Toolbar
uk: Встановити, як панель закладок

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy Items
uk: Копіювання пунктів

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move Items
uk: Пересування пунктів

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
uk: Закладки

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Location
uk: Адреса

[ctx: @title:column comment for a bookmark]
en: Comment
uk: Коментар

[ctx: @title:column status of a bookmark]
en: Status
uk: Стан

en: Search Columns
uk: Колонки для пошуку

en: All Visible Columns
uk: Всі видимі колонки

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
uk: Колонка №%1

en: S&earch:
uk: По&шук:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
uk: З&міни

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uk: П&ерегляд

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
uk: &Тека

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
uk: &Закладка

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
uk: &Імпортувати

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
uk: &Експортувати

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uk: &Інструменти

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
uk: Вже запущено один примірник %1. Ви справді бажаєте відкрити ще один примірник програми чи продовжити роботу з вже запущеним?
    Будь ласка, зауважте, що, на жаль, подвійні перегляди працюють тільки для читання.

[ctx: @title:window]
en: Warning
uk: Попередження

en: Run Another
uk: Запустити інший

en: Continue in Same
uk: Продовжити в тому ж

en: Bookmark Editor
uk: Редактор закладок

en: Bookmark Organizer and Editor
uk: Керування і редагування закладок

en: Copyright 2000-2017, KDE developers
uk: © Розробники KDE, 2000–2017

en: Initial author
uk: Перший автор

en: Author
uk: Автор

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
uk: Імпортувати закладки з формату Mozilla

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
uk: Імпортувати закладки з формату Netscape (4.x або раніше)

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
uk: Імпортувати закладки з формату Explorer's Favorites

en: Import bookmarks from a file in Opera format
uk: Імпортувати закладки з формату Opera

en: Import bookmarks from a file in KDE2 format
uk: Імпортувати закладки з формату KDE2

en: Import bookmarks from a file in Galeon format
uk: Імпортувати закладки з формату Galeon

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
uk: Експортувати закладки у файл формату Mozilla

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
uk: Експортувати закладки в файл формату Netscape (4.x або раніше)

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
uk: Експортувати закладки в HTML файл, форматований для друку

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
uk: Експортувати закладки у файл формату Explorer's Favorites

en: Export bookmarks to a file in Opera format
uk: Експортувати закладки у файл формату Opera

en: Open at the given position in the bookmarks file
uk: Відкрити у вказаній позиції у файлі закладок

en: Set the user-readable caption, for example "Konsole"
uk: Встановити заголовок, який легко зрозуміти, наприклад «Konsole»

en: Hide all browser related functions
uk: Сховати всі функції навігатора

en: A unique name that represents this bookmark collection, usually the kinstance name.
    This should be "konqueror" for the Konqueror bookmarks, "kfile" for KFileDialog bookmarks, etc.
    The final D-Bus object path is /KBookmarkManager/<dbusObjectName>
uk: Унікальна назва для цієї збірки закладок, зазвичай, назва kinstance.
    Це має бути: «konqueror» — для закладок konqueror, «kfile» — для закладок KFileDialog тощо.
    Остаточний шлях об’єктів D-Bus: /KBookmarkManager/<НазваОб’єктаdbus>

en: File to edit
uk: Редагувати файл

en: You may only specify a single --export option.
uk: Можна вказувати лише один параметр --export.

en: You may only specify a single --import option.
uk: Можна вказувати лише один параметр --import.

en: Checking...
uk: Перевірка...
