keditbookmarks - en to wa translation catalogue (114 entries)

en: &Delete
wa: &Disfacer

en: Rename
wa: Rilomer

en: C&hange Location
wa: Can&djî d' eplaeçmint

en: C&hange Comment
wa: Can&djî d' rawete

en: Chan&ge Icon...
wa: Cand&jî d' imådjete...

en: Update Favicon
wa: Mete a djoû favicon

en: Recursive Sort
wa: Relijhaedje recursif

en: &New Folder...
wa: &Novea ridant...

en: &New Bookmark
wa: &Novele rimarke

en: &Insert Separator
wa: &Intrer separateu

en: &Sort Alphabetically
wa: &Relére alfabeticmint

en: Set as T&oolbar Folder
wa: Defini c&ome ridant del båre ås usteyes

en: &Expand All Folders
wa: Mostr&er tos les ridants

en: Collapse &All Folders
wa: C&atchî tos les ridants

en: Check &Status
wa: Waitî l' e&stat

en: Check Status: &All
wa: Waitî l' estat: tot&afwait

en: Update All &Favicons
wa: Mete a djoû totes les &favicons

en: Cancel &Checks
wa: Rinon&cî å verifiaedje

en: Cancel &Favicon Updates
wa: Rinoncî ås metaedjes a djoû des &favicons

en: Import &Netscape Bookmarks...
wa: Abaguer rimarkes di &Netscsape...

en: Import &Opera Bookmarks...
wa: Abaguer rimarkes d' &Opera...

en: Import &Galeon Bookmarks...
wa: Abaguer rimarkes di &Galeon...

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
wa: Abaguer rimarkes di &KDE 2 ou KDE 3...

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
wa: Abaguer rimarkes d' &Internet Explorer...

en: Import &Mozilla Bookmarks...
wa: Abaguer rimarkes di &Mozilla...

en: Export &Netscape Bookmarks
wa: Ebaguer rimarkes po &Netscape...

en: Export &Opera Bookmarks...
wa: Ebaguer rimarkes po &Opera...

en: Export &HTML Bookmarks...
wa: Ebaguer rimarkes &HTML...

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
wa: Ebaguer rimarkes po &Internet Explorer...

en: Export &Mozilla Bookmarks...
wa: Ebaguer rimarkes po &Mozilla...

[ctx: (qtundo-format)]
en: Cut Items
wa: Côper cayets

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste
wa: Aclaper

en: New folder:
wa: Novea ridant:

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder
wa: Ahiver novea ridant d' rimarkes

[ctx: (qtundo-format)]
en: Recursive Sort
wa: Relijhaedje recursif

[ctx: (qtundo-format)]
en: Sort Alphabetically
wa: Relére alfabeticmint

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Items
wa: Disfacer cayets

en: Name:
wa: No :

en: Location:
wa: Eplaeçmint :

en: Comment:
wa: Rawete :

en: First viewed:
wa: Prumî côp veyou :

en: Viewed last:
wa: Dierin côp veyou :

en: Times visited:
wa: Côps vizités :

en: My Bookmarks
wa: Mes rimarkes

en: OK
wa: I va

en: Updating favicon...
wa: Dji met a djoû l' favicon...

en: %1; no HTML component found (%2)
wa: %1 ; nou componint HTML di trové (%2)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Import %1 Bookmarks
wa: Abaguer %1 rimarkes

en: %1 Bookmarks
wa: %1 rimarkes

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
wa: Voloz abaguer come on novea ridant oudonbén mete al plaece di totes les rimarkes do moumint ?

[ctx: @title:window]
en: %1 Import
wa: Abagaedje di %1

en: As New Folder
wa: Come novea ridant

en: Replace
wa: Mete al plaece

en: KBookmarkMerger
wa: KRimaxheuRimarkes

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
wa: Rimaxhe les rmarkes astalêyes pa des tîces pårteyes dins les rmarkes dås uzeus

en: Original author
wa: Oridjinnå oteur

en: Directory to scan for extra bookmarks
wa: Ridant a loukî po trover d' ôtès rmarkes

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Separator
wa: Intrer separateu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Bookmark
wa: Ahiver rimarke

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Folder
wa: Ahiver ridant

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy %1
wa: Copyî %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Icon Change
wa: Candjmint d' imådjete

[ctx: (qtundo-format)]
en: Title Change
wa: Candjmint do tite

[ctx: (qtundo-format)]
en: URL Change
wa: Candjmint d' adresse

[ctx: (qtundo-format)]
en: Comment Change
wa: Sicrire en rawete sol candjmint

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move %1
wa: Bodjî %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set as Bookmark Toolbar
wa: Defini come båre ås usteyes di rmarkes

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy Items
wa: Copyî cayets

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move Items
wa: Bodjî cayets

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
wa: Rimarkes

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Name
wa: No

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Location
wa: Eplaeçmint

[ctx: @title:column comment for a bookmark]
en: Comment
wa: Rawete

[ctx: @title:column status of a bookmark]
en: Status
wa: Estat

en: Search Columns
wa: Cweri colones

en: All Visible Columns
wa: Totes les veyåvès colones

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
wa: Colone Lo. %1

en: S&earch:
wa: Trov&er:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
wa: &Fitchî

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
wa: &Candjî

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
wa: &Vey

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
wa: R&idant

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
wa: &Rimarke

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
wa: &Tchuzes

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
wa: Mwaisse båre ås usteyes

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
wa: &Abaguer

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
wa: &Ebaguer

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
wa: &Usteyes

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
wa: Ene ôte instance di %1 est ddja enondêye. Voloz vs podbon drovi ene ôte instance oudonbén continouwer a ovrer avou l' minme instance?
    Notez ki, målureuzmint, les vuwes e dobe ni sont ki lére-seulmint.

[ctx: @title:window]
en: Warning
wa: Adviertixhmint

en: Run Another
wa: Enonder ene ôte

en: Continue in Same
wa: Continouwer avou l' minme

en: Bookmark Editor
wa: Aspougneu d' rimarke

en: Bookmark Organizer and Editor
wa: Organizeu eyet aspougneu d' rimarke

en: Initial author
wa: Prumî oteur

en: Author
wa: Oteur

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
wa: Abaguer rimarkes a pårti d' on fitchî el cogne di Mozilla

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
wa: Abaguer rimarkes a pårti d' on fitchî el cogne di Netscape (4.x et pus vî)

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
wa: Abaguer rimarkes a pårti d' on fitchî el cogne des Favoris d' Internet Explorer

en: Import bookmarks from a file in Opera format
wa: Abaguer rimarkes a pårti d' on fitchî el cogne d' Opera

en: Import bookmarks from a file in KDE2 format
wa: Abaguer rimarkes a pårti d' on fitchî el cogne di KDE2

en: Import bookmarks from a file in Galeon format
wa: Abaguer rimarkes a pårti d' on fitchî el cogne di Galeon

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
wa: Ebaguer rimarkes viè on fitchî el cogne di Mozilla

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
wa: Ebaguer rimarkes viè on fitchî el cogne di Netscape (4.x et pus vî)

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
wa: Ebaguer rimarkes viè on fitchî en ene cogne HTML k' on pout imprimer

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
wa: Ebaguer rimarkes viè on fitchî el cogne des Favoris d' Internet Explorer

en: Export bookmarks to a file in Opera format
wa: Ebaguer rimarkes viè on fitchî el cogne d' Opera

en: Open at the given position in the bookmarks file
wa: Drovi a l' eplaeçmint dné e fitchî des rmarkes

en: Set the user-readable caption, for example "Konsole"
wa: Defini l' tecse lijhåve pa l' uzeu, metans « Konsole »

en: Hide all browser related functions
wa: Catchî totes les fonccions raloyeyes å betchteu

en: File to edit
wa: Fitchî a candjî

en: You may only specify a single --export option.
wa: Vos n' duvrîz specifyî k' ene seule tchuze --export.

en: You may only specify a single --import option.
wa: Vos n' duvrîz specifyî k' ene seule tchuze --import.

en: Checking...
wa: Dji verifeye...
