kexi - en to se translation catalogue (21 entries)

en: All Supported Files
se: Buot dorjojuvvon fiillat

en: Open
se: Raba

en: modified
se: rievdaduvvon

en: Welcome
se: Bures boahtin

en: Search
se: Oza

en: Contacts
se: Oktavuođat

en: Templates
se: Mállet

en: Format
se: Formáhtta

en: Spell Checking
se: Čállindárkkisteapmi

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemuš siidui

en: Edit
se: Doaimmat

en: &Export...
se: &Olggosfievrrit …

en: Computer
se: Dihtor

en: Filter:
se: Silli:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
se: Beassansátni:

en: <empty>
se: <guorus>

en: Redo
se: Daga ođđasit

en: Undo
se: Gáđa
