keyman - en to km_KH translation catalogue (70 entries)

en: Neither sentry-sdk nor raven is available. Not enabling Sentry error reporting.
km_KH: គ្មាន sentry-sdk និង raven ទេ។ មិន​បាន​បើក​ការរាយការណ៍​បញ្ហារបស់ Sentry ទេ។

en: Download Keyman keyboards
km_KH: ទាញ​យក​ក្ដារចុច Keyman

en: _Close
km_KH: បិទ

en: You do not have permissions to install the keyboard files to the shared area /usr/local/share/keyman
km_KH: អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឱ្យ​ដំឡើង​ក្ដារចុច​ទៅ​ទីតាំង​រួម​ទេ /usr/local/share/keyman

en: You do not have permissions to install the documentation to the shared documentation area /usr/local/share/doc/keyman
km_KH: អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឱ្យ​ដំឡើង​ឯកសារ​ទៅ​កាន់​ទីតាំង​ឯកសារ​រួម​ទេ /usr/local/share/doc/keyman

en: You do not have permissions to install the font files to the shared font area /usr/local/share/fonts
km_KH: អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឱ្យ​ដំឡើង​ពុម្ព​អក្សរ​​ទៅ​ទីតាំងនៃ​ពុម្ព​អក្សរ​​រួម​ទេ /usr/local/share/fonts

en: Installing keyboard/package {keyboardid}
km_KH: កំពុង​ដំឡើង​ក្ដារចុច/កញ្ចប់ {keyboardid}

en: Keyboard is installed already
km_KH: ​ក្ដារចុច​ត្រូវ​បាន​ដំឡើង​ហើយ

en: The {name} keyboard is already installed at version {version}. Do you want to uninstall then reinstall it?
km_KH: ក្ដារចុច {name} ជំនាន់ {version} ត្រូវ​បាន​ដំឡើង​រួច​​ហើយ។ តើ​អ្នក​ចង់​លុប​វា​ចេញ ហើយ​ដំឡើង​ឡើងវិញ​ឬ?

en: The {name} keyboard is already installed with a newer version {installedversion}. Do you want to uninstall it and install the older version {version}?
km_KH: ក្ដារចុច {name} ជំនាន់ថ្មី {installedversion} ត្រូវ​បាន​ដំឡើង​រួច​ហើយ។ តើ​អ្នក​ចង់​លុប​វា​ចេញ ហើយ​ដំឡើង​ជំនាន់​ចាស់​ {version} វិញ​ឬ?

en: Keyboard layouts:
km_KH: ប្លង់​ក្ដារចុច៖

en: Fonts:
km_KH: ពុម្ព​អក្សរ៖

en: Package version:
km_KH: ជំនាន់​កញ្ចប់៖

en: Author:
km_KH: អ្នកបង្កើត៖

en: Website:
km_KH: គេហទំព័រ៖

en: Copyright:
km_KH: រក្សាសិទ្ធិ៖

en: Details
km_KH: ព័ត៌មាន​លម្អិត

en: README
km_KH: អានខ្ញុំ

en: _Install
km_KH: ដំឡើង

en: _Cancel
km_KH: បោះបង់

en: Keyboard {name} installed
km_KH: បាន​ដំឡើង​ក្ដារចុច {name}

en: Keyboard {name} could not be installed.
km_KH: មិន​អាច​ដំឡើង​ក្ដារចុច {name} បាន​ទេ

en: Error Message:
km_KH: សារ​អំពី​បញ្ហា៖

en: Warning Message:
km_KH: សារ​ព្រមាន៖

en: {name} keyboard
km_KH: ក្ដារចុច {name}

en: ERROR: Keyboard metadata is damaged.
    Please "Uninstall" and then "Install" the keyboard.
km_KH: បញ្ហា៖ ទិន្នន័យ​មេតា​របស់​ក្ដារចុច​ខូច​ហើយ។
    សូម "លុប" ហើយ "ដំឡើង" ក្ដារចុច​នោះ​ឡើង​វិញ។

en: Package name:
km_KH: ឈ្មោះកញ្ចប់​៖

en: Package id:
km_KH: លេខសម្គាល់កញ្ចប់៖

en: Package description:
km_KH: សេចក្ដី​ពណ៌នា​អំពី​កញ្ចប់៖

en: Package author:
km_KH: អ្នក​បង្កើត​កញ្ចប់៖

en: Package copyright:
km_KH: រក្សា​សិទ្ធិ​លើ​កញ្ចប់៖

en: Keyboard filename:
km_KH: ឈ្មោះ​ឯកសារ​ក្ដារចុច៖

en: Keyboard name:
km_KH: ឈ្មោះ​ក្ដារចុច៖

en: Keyboard id:
km_KH: លេខសម្គាល់​ក្ដារចុច៖

en: Keyboard version:
km_KH: ជំនាន់​ក្ដារចុច៖

en: Keyboard author:
km_KH: អ្នកបង្កើត​ក្ដារចុច៖

en: Keyboard license:
km_KH: អាជ្ញា​បណ្ណ​ក្ដារចុច៖

en: Keyboard description:
km_KH: សេចក្ដី​ពណ៌នា​អំពី​ក្ដារចុច៖

en: Scan this code to load this keyboard
    on another device or <a href='{uri}'>share online</a>
km_KH: ស្កេន​កូដ​នេះ​ដើម្បី​ផ្ទុក​ក្ដារចុច​នេះ
    នៅ​លើ​ឧបករណ៍​ផ្សេង​ទៀត ឬ<a href='{uri}'>ចែករំលែក​អនឡាញ</a>

en: {packageId} Settings
km_KH: ការកំណត់ {packageId}

en: Keyman Configuration
km_KH: ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ Keyman

en: Choose a kmp file...
km_KH: ជ្រើសរើសឯកសារ kmp មួយ...

note: i18n: file type in file selection dialog
en: KMP files
km_KH: ឯកសារ KMP

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Icon
km_KH: អាយខុន

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Name
km_KH: ឈ្មោះ

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Version
km_KH: ជំនាន់

en: _Uninstall
km_KH: លុប

en: Uninstall keyboard
km_KH: លុប​ក្ដារចុច

en: _About
km_KH: អំពី

en: About keyboard
km_KH: អំពី​ក្ដារចុច

en: _Help
km_KH: ជំនួយ

en: Help for keyboard
km_KH: ជំនួយ​សម្រាប់​ក្ដារចុច

en: _Options
km_KH: ជម្រើស

en: Settings for keyboard
km_KH: ការកំណត់​សម្រាប់​ក្ដារចុច

en: _Refresh
km_KH: រីហ្វ្រ៊ែស

en: Refresh keyboard list
km_KH: រីហ្វ្រ៊ែស​បញ្ជី​ក្ដារចុច

en: _Download
km_KH: ទាញយក

en: Download and install a keyboard from the Keyman website
km_KH: ទាញ​យក និង​ដំឡើង​ក្ដារចុច​មួយ​ពី​គេហទំព័រ Keyman

en: Install a keyboard from a file
km_KH: ដំឡើង​ក្ដារចុច​មួយ​ពី​ឧបករណ៍

en: Close window
km_KH: បិទ​វីនដូ

en: Uninstall keyboard {package}
km_KH: លុប​ក្ដារចុច {package}

en: Help for keyboard {package}
km_KH: ជំនួយ​សម្រាប់​ក្ដារចុច {package}

en: About keyboard {package}
km_KH: អំពី​ក្ដារចុច {package}

en: Settings for keyboard {package}
km_KH: ការកំណត់​សម្រាប់​ក្ដារចុច {package}

en: Uninstall keyboard package?
km_KH: លុប​កញ្ចប់​ក្ដារចុច?

en: Are you sure that you want to uninstall the {keyboard} keyboard and its fonts?
km_KH: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ក្ដារចុច {keyboard} និង​ពុម្ព​អក្សរ​របស់​វា​ឬ?

en: {name} installed
km_KH: បាន​ដំឡើង {name}

en: Open in _Web browser
km_KH: បើកក្នុងកម្មវិធីបើកមើលគេហទំព័រ

en: Open in the default web browser to do things like printing
km_KH: បើក​ក្នុង​កម្មវិធី​រុករក​អ៊ីនធើណិត​លំនាំ​ដើម ដើម្បី​ធ្វើ​អ្វី​មួយ ដូច​ជា​ព្រីន​ជា​ដើម

en: _OK
km_KH: យល់ព្រម
