keyman - en to mnw_MM translation catalogue (70 entries)

en: Neither sentry-sdk nor raven is available. Not enabling Sentry error reporting.
mnw_MM: Sentry-sdk ကီု raven ကီုဟွံမွဲရ။ ဟွံပံက် ဒုၚ်စဳရေၚ် ပရေၚ်ယောၚ်ယာ Sentry ရ။

en: Download Keyman keyboards
mnw_MM: ဂြဲကေတ် ကဳဗုဒ် ကဳမာန်ဂမၠိုၚ်

en: _Close
mnw_MM: _ကၟာတ်

en: You do not have permissions to install the keyboard files to the shared area /usr/local/share/keyman
mnw_MM: သ္ဂောံစုတ်ကဳဗုဒ် ပ္ဍဲဨရိယျာ /usr/local/share/keyman ဂှ် မၞးအခေါၚ်ဟၟံမွဲ

en: You do not have permissions to install the documentation to the shared documentation area /usr/local/share/doc/keyman
mnw_MM: သ္ဂောံစုတ်ကဳဗုဒ် ပ္ဍဲဨရိယျာ /usr/local/share/doc/keyman ဂှ် မၞးအခေါၚ်ဟၟံမွဲ

en: You do not have permissions to install the font files to the shared font area /usr/local/share/fonts
mnw_MM: သ္ဂောံစုတ်ဝှတ် ပ္ဍဲဨရိယျာ /usr/local/share/fonts ဂှ် မၞးအခေါၚ်ဟၟံမွဲ

en: Installing keyboard/package {keyboardid}
mnw_MM: စုတ် ကဳဗုဒ်/ပက်ကေ တုဲ {keyboardid}

en: Keyboard is installed already
mnw_MM: ကဳဗုဒ် ဂှ် စုတ်လဝ်တုဲတုဲရ

en: The {name} keyboard is already installed at version {version}. Do you want to uninstall then reinstall it?
mnw_MM: ကဳဗုဒ် {name} စုတ်လဝ်တုဲ နကဵု ပါယှေန် {version} ရ။ မၞးမိက်ဂွံပ္တိတ်တုဲ စုတ်တၟိဟာ?

en: The {name} keyboard is already installed with a newer version {installedversion}. Do you want to uninstall it and install the older version {version}?
mnw_MM: ကဳဗုဒ် {name} ဂှ်စုတ်လဝ်တုဲနကဵု ပါယှေန်တၟိ {installedversion} ရ။ မၞးမိက်ဂွံ ပ္တိတ်တုဲ စုတ် ပါယှေန်တြေံ {version} ပၠန်ဟာ?

en: Keyboard layouts:
mnw_MM: သ္ၚိအၚ်ကဳဗုဒ်:

en: Fonts:
mnw_MM: မလိက်ဖွန်:

en: Package version:
mnw_MM: ပါယှေန်ပက်ကေ:

en: Author:
mnw_MM: ညးချူဗဒှ်:

en: Website:
mnw_MM: ဝက်သာ်:

en: Copyright:
mnw_MM: အခေါၚ်အဝဵုပိုၚ်ပြဳ:

en: Details
mnw_MM: တၚ်နၚ်သောဲသောဲဗြောဲဗြောဲ

en: README
mnw_MM: ဗှ်အဲညိ

en: _Install
mnw_MM: _ပ္တိုန်စုတ်

en: _Cancel
mnw_MM: _တးပါဲ

en: Keyboard {name} installed
mnw_MM: ကဳဗုဒ် {name} ဂှ် စုတ်လဝ်တုဲတုဲ

en: Keyboard {name} could not be installed.
mnw_MM: ကဳဗုဒ် {name} ဂှ်စုတ်ဟွံဂွံ။

en: Error Message:
mnw_MM: လိက်တၚ်ဗၠေတ်:

en: Warning Message:
mnw_MM: လိက်ကဵုသတိ:

en: {name} keyboard
mnw_MM: ကဳဗုဒ် {name}

en: ERROR: Keyboard metadata is damaged.
    Please "Uninstall" and then "Install" the keyboard.
mnw_MM: တၚ်ယောၚ်ယာ: မဳတာဒေတာ ကဳဗုဒ်လီု။
    ကလေၚ် ပ္တိတ်တုဲ ပ္တိုန်စုတ်ကဳဗုဒ်တၟိပၠန်ညိ။

en: Package name:
mnw_MM: ယၟု ပက်ကေ:

en: Package id:
mnw_MM: ID ပက်ကေ:

en: Package description:
mnw_MM: တၚ်သောၚ် ပက်ကေ:

en: Package author:
mnw_MM: ညးချူခၞံ ပက်ကေ:

en: Package copyright:
mnw_MM: တၠမူ ပက်ကေ:

en: Keyboard filename:
mnw_MM: ယၟုဝှါၚ် ကဳဗုဒ်:

en: Keyboard name:
mnw_MM: ယၟုကဳဗုဒ်:

en: Keyboard id:
mnw_MM: Id ကဳဗုဒ်:

en: Keyboard version:
mnw_MM: ပါယှေန်ကဳဗုဒ်:

en: Keyboard author:
mnw_MM: ညးချူ ကဳဗုဒ်:

en: Keyboard license:
mnw_MM: လာၚ်ဇြေန် ကဳဗုဒ်:

en: Keyboard description:
mnw_MM: တၚ်သောၚ်ကဳဗုဒ် ဍန်န်:

en: Scan this code to load this keyboard
    on another device or <a href='{uri}'>share online</a>
mnw_MM: သ္ဂောံစုတ်ကဳဗုဒ်ဏံ
    ပ္ဍဲစက်တၞဟ်ဟ်ဂှ် သဂေန်ညိ ဟွံသေၚ် <a href='{uri}'>share online</a>

en: {packageId} Settings
mnw_MM: ဒၞါဲချိၚ်နာနာ {packageId}

en: Keyman Configuration
mnw_MM: ဒၞါဲပလေဝ်သၞောတ်စက် ကဳမာန် နာနာ

en: Choose a kmp file...
mnw_MM: ရုဲစှ် ဝှါၚ် kmp...

note: i18n: file type in file selection dialog
en: KMP files
mnw_MM: ဝှါၚ် KMP ဂမၠိုၚ်

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Icon
mnw_MM: ရုပ်

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Name
mnw_MM: ယၟု

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Version
mnw_MM: ပါယှေန်

en: _Uninstall
mnw_MM: _ပ္တိတ်

en: Uninstall keyboard
mnw_MM: ပ္တိတ်ကဳဗုဒ်

en: _About
mnw_MM: _ပရော

en: About keyboard
mnw_MM: ပရောကဳဗုဒ်

en: _Help
mnw_MM: _အရီုဗၚ်

en: Help for keyboard
mnw_MM: အရီုဗၚ်သွက် ကဳဗုဒ်

en: _Options
mnw_MM: _တၚ်ရုဲစှ်ဂမၠိုၚ်

en: Settings for keyboard
mnw_MM: တၚ်ချိၚ်သွက် ကဳဗုဒ်

en: _Refresh
mnw_MM: _ကလေၚ်ကေတ်တၟိ

en: Refresh keyboard list
mnw_MM: ကလေၚ်ကေတ် စရၚ် ကဳဗုဒ်တၟိ

en: _Download
mnw_MM: _ဂြဲ

en: Download and install a keyboard from the Keyman website
mnw_MM: ဂြဲကေတ်တုဲ စုတ် ကဳဗုဒ် နူ ဝက်သာ် ကဳမာန်

en: Install a keyboard from a file
mnw_MM: စုတ်ကဳဗုဒ် နူကဵု ဝှါၚ်

en: Close window
mnw_MM: ကၟာတ်ဝေန်ဒဵု

en: Uninstall keyboard {package}
mnw_MM: ပလှ်ကဳဗုဒ် {package}

en: Help for keyboard {package}
mnw_MM: အရီုဗၚ်သွက်ကဳဗုဒ် {package}

en: About keyboard {package}
mnw_MM: ပရောကဳဗုဒ် {package}

en: Settings for keyboard {package}
mnw_MM: တၚ်ချိၚ်နာနာသွက်ကဳဗုဒ် {package}

en: Uninstall keyboard package?
mnw_MM: ပလှ်ပ္တိတ် သ္ၚိကဳဗုဒ်ဟာ?

en: Are you sure that you want to uninstall the {keyboard} keyboard and its fonts?
mnw_MM: မၞးပ္တိတ် ကဳဗုဒ် {keyboard} ကေုာံ မလိက် ကောန်ဍောၚ်ဍေံရောၚ်ဂှ် ချိုတ်ပၠိုတ်ဟာ?

en: {name} installed
mnw_MM: {name} စုတ်လဝ်တုဲတုဲ

en: Open in _Web browser
mnw_MM: ပံက်ပ္ဍဲ _ဝက်ပ်ဗရဴသာ

en: Open in the default web browser to do things like printing
mnw_MM: သ္ဂောံကၠောန်ကမၠောန် ဗီုဆာဲလိက်တံမာန်ဂှ် အာပံက်ကု ဗရဴသာ ပကတိညိ

en: _OK
mnw_MM: _အဵုခေ
