keyman - en to nl_NL translation catalogue (67 entries)

en: Neither sentry-sdk nor raven is available. Not enabling Sentry error reporting.
nl_NL: Sentry-sdk noch raven zijn beschikbaar. Schakel Sentry foutmelding niet in.

en: Download Keyman keyboards
nl_NL: Sleutelborden downloaden

en: _Close
nl_NL: _Sluiten

en: You do not have permissions to install the keyboard files to the shared area /usr/local/share/keyman
nl_NL: Je bent niet bevoegd om de toetsenbordbestanden te installeren in het gedeelde gebied /usr/local/share/keyman

en: You do not have permissions to install the documentation to the shared documentation area /usr/local/share/doc/keyman
nl_NL: U heeft geen rechten om de documentatie te installeren op het gedeelde documentatiegebied /usr/local/share/doc/keyman

en: You do not have permissions to install the font files to the shared font area /usr/local/share/fonts
nl_NL: U bent niet gemachtigd om de lettertypebestanden te installeren op het gedeelde tekengebied /usr/local/share/fonts

en: install_kmp.py: error: No kmp.json or kmp.inf found in {package}
nl_NL: install_kmp.py: fout: Geen kmp.json of kmp.inf gevonden in {package}

en: install_kmp.py: error: No kmp.json or kmp.inf found in {packageFile}
nl_NL: install_kmp.py: fout: Geen kmp.json of kmp.inf gevonden in {packageFile}

en: Installing keyboard/package {keyboardid}
nl_NL: Toetsenbord/pakket installeren {keyboardid}

en: Keyboard is installed already
nl_NL: Toetsenbord is al geïnstalleerd

en: The {name} keyboard is already installed at version {version}. Do you want to uninstall then reinstall it?
nl_NL: Het toetsenbord {name} is al geïnstalleerd op versie {version}. Wil je het verwijderen en opnieuw installeren?

en: The {name} keyboard is already installed with a newer version {installedversion}. Do you want to uninstall it and install the older version {version}?
nl_NL: Het {name} -toetsenbord is al geïnstalleerd met een nieuwere versie {installedversion}. Wil je het verwijderen en de oudere versie {version} installeren?

en: Keyboard layouts:
nl_NL: Toetsenbord lay-outs:

en: Fonts:
nl_NL: Lettertype:

en: Package version:
nl_NL: Pakket versie:

en: Author:
nl_NL: Auteur:

en: Copyright:
nl_NL: Auteursrechten

en: Details
nl_NL: Beschrijving

en: README
nl_NL: LEESMIJ

en: _Install
nl_NL: _Installeren

en: _Cancel
nl_NL: _Annuleer

en: Keyboard {name} installed
nl_NL: Toetsenbord {name} geïnstalleerd

en: Keyboard {name} could not be installed.
nl_NL: Toetsenbord {name} kon niet worden geïnstalleerd.

en: Error Message:
nl_NL: Fout Bericht:

en: Warning Message:
nl_NL: Waarschuwing Bericht:

en: ERROR: Keyboard metadata is damaged.
    Please "Uninstall" and then "Install" the keyboard.
nl_NL: FOUT: Toetsenbord metadata is beschadigd.
    Gelieve "Deïnstalleren" en vervolgens "Installeren" het toetsenbord.

en: Package name:
nl_NL: Naam pakket:

en: Package id:
nl_NL: Pakket id:

en: Package description:
nl_NL: Pakket beschrijving:

en: Package author:
nl_NL: Pakket auteur:

en: Package copyright:
nl_NL: Pakket auteursrecht:

en: Keyboard filename:
nl_NL: Toetsenbord bestandsnaam:

en: Keyboard name:
nl_NL: Naam toetsenbord:

en: Keyboard version:
nl_NL: Toetsenbord versie:

en: Keyboard author:
nl_NL: Toetsenbord auteur:

en: Keyboard license:
nl_NL: Toetsenbord licentie:

en: Keyboard description:
nl_NL: Toetsenbordbeschrijving:

en: Scan this code to load this keyboard
    on another device or <a href='{uri}'>share online</a>
nl_NL: Scan deze code om dit toetsenbord
    op een ander apparaat te laden of <a href='{uri}'>online te delen</a>

en: {packageId} Settings
nl_NL: {packageId} instellingen

en: Keyman Configuration
nl_NL: Sleutelman configuratie

en: Choose a kmp file...
nl_NL: Kies een kmp bestand...

note: i18n: file type in file selection dialog
en: KMP files
nl_NL: KMP bestanden

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Icon
nl_NL: Pictogram

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Name
nl_NL: naam

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Version
nl_NL: Versie

en: _Uninstall
nl_NL: _Verwijderen

en: Uninstall keyboard
nl_NL: Toetsenbord verwijderen

en: _About
nl_NL: _Over

en: About keyboard
nl_NL: Over toetsenbord

en: _Help
nl_NL: _Hulp

en: Help for keyboard
nl_NL: Hulp voor toetsenbord

en: _Options
nl_NL: _Opties

en: Settings for keyboard
nl_NL: Instellingen voor toetsenbord

en: _Refresh
nl_NL: _Vernieuwen

en: Refresh keyboard list
nl_NL: Toetsenbord lijst vernieuwen

en: Download and install a keyboard from the Keyman website
nl_NL: Download en installeer een toetsenbord van de Keyman website

en: Install a keyboard from a file
nl_NL: Installeer een toetsenbord vanuit een bestand

en: Close window
nl_NL: Sluit venster

en: Uninstall keyboard {package}
nl_NL: Toetsenbord {package} verwijderen

en: Help for keyboard {package}
nl_NL: Help voor toetsenbord {package}

en: About keyboard {package}
nl_NL: Over toetsenbord {package}

en: Settings for keyboard {package}
nl_NL: Instellingen voor toetsenbord {package}

en: Uninstall keyboard package?
nl_NL: Toetsenbordpakket de-installeren?

en: Are you sure that you want to uninstall the {keyboard} keyboard and its fonts?
nl_NL: Weet u zeker dat u het {keyboard} toetsenbord en zijn lettertypen wilt deïnstalleren?

en: {name} installed
nl_NL: {name} geïnstalleerd

en: Open in _Web browser
nl_NL: Openen in _webbrowser

en: Open in the default web browser to do things like printing
nl_NL: Open in de standaard webbrowser om dingen te doen zoals printen
