keyman - en to cs_CZ translation catalogue (69 entries)

en: Neither sentry-sdk nor raven is available. Not enabling Sentry error reporting.
cs_CZ: Není k dispozici buď sentry-sdk, ani raven. Není povoleno hlášení chyb Sentry

en: Download Keyman keyboards
cs_CZ: Stáhnout klávesnici klávesnice

en: _Close
cs_CZ: Zavřít

en: You do not have permissions to install the keyboard files to the shared area /usr/local/share/keyman
cs_CZ: Nemáte oprávnění k instalaci souborů klávesnice do sdílené oblasti /usr/local/share/keyman

en: You do not have permissions to install the documentation to the shared documentation area /usr/local/share/doc/keyman
cs_CZ: Nemáte oprávnění k instalaci dokumentace do sdílené dokumentační oblasti /usr/local/share/doc/keyman

en: You do not have permissions to install the font files to the shared font area /usr/local/share/fonts
cs_CZ: Nemáte oprávnění k instalaci souborů písem do sdílené oblasti písma /usr/local/share/fonts

en: install_kmp.py: error: No kmp.json or kmp.inf found in {package}
cs_CZ: install_kmp.py: chyba: V {package} nebyl nalezen žádný kmp.json nebo kmp.inf

en: install_kmp.py: error: No kmp.json or kmp.inf found in {packageFile}
cs_CZ: install_kmp.py: chyba: V {packageFile} nebyl nalezen žádný kmp.json nebo kmp.inf

en: Installing keyboard/package {keyboardid}
cs_CZ: Instalace klávesnice / balíčku {keyboardid}

en: Keyboard is installed already
cs_CZ: Klávesnice je již nainstalována

en: The {name} keyboard is already installed at version {version}. Do you want to uninstall then reinstall it?
cs_CZ: Klávesnice {name} je již nainstalována na verzi {version}. Chcete ji odinstalovat a pak ji přeinstalovat?

en: The {name} keyboard is already installed with a newer version {installedversion}. Do you want to uninstall it and install the older version {version}?
cs_CZ: Klávesnice {name} je již nainstalována s novější verzí {installedversion}. Chcete ji odinstalovat a nainstalovat starší verzi {version}?

en: Keyboard layouts:
cs_CZ: Rozvržení klávesnice:

en: Fonts:
cs_CZ: Písmo:

en: Package version:
cs_CZ: Verze balíčku:

en: Author:
cs_CZ: Autor:

en: Website:
cs_CZ: Internetová stránka:

en: Copyright:
cs_CZ: Autorská práva:

en: Details
cs_CZ: Detaily

en: README
cs_CZ: ČTĚTE

en: _Install
cs_CZ: Instalovat

en: _Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Keyboard {name} installed
cs_CZ: Klávesnice {name} nainstalována

en: Keyboard {name} could not be installed.
cs_CZ: Klávesnice {name} nemohla být nainstalována.

en: Error Message:
cs_CZ: Chybová zpráva:

en: Warning Message:
cs_CZ: Varovaná zpráva:

en: ERROR: Keyboard metadata is damaged.
    Please "Uninstall" and then "Install" the keyboard.
cs_CZ: CHYBA: Metadata klávesnice jsou poškozena.
    Prosím "Odinstalovat" a poté "Instalovat" klávesnici.

en: Package name:
cs_CZ: Název balíčku:

en: Package id:
cs_CZ: ID balíčku:

en: Package description:
cs_CZ: Popis balíčku:

en: Package author:
cs_CZ: Autor balíčku:

en: Package copyright:
cs_CZ: Autorská práva balíčku:

en: Keyboard filename:
cs_CZ: Název souboru klávesnice:

en: Keyboard name:
cs_CZ: Název klávesnice:

en: Keyboard version:
cs_CZ: Verze klávesnice:

en: Keyboard author:
cs_CZ: Autor klávesnice:

en: Keyboard license:
cs_CZ: Licence klávesnice:

en: Keyboard description:
cs_CZ: Popis klávesnice:

en: Scan this code to load this keyboard
    on another device or <a href='{uri}'>share online</a>
cs_CZ: Naskenujte tento kód pro načtení této klávesnice
    na jiném zařízení nebo <a href='{uri}'>sdílet online</a>

en: {packageId} Settings
cs_CZ: {packageId} nastavení

en: Keyman Configuration
cs_CZ: Konfigurace klíče

en: Choose a kmp file...
cs_CZ: Vyberte kmp soubor...

note: i18n: file type in file selection dialog
en: KMP files
cs_CZ: KMP soubory

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Icon
cs_CZ: Ikona

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Name
cs_CZ: Název

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Version
cs_CZ: Verze

en: _Uninstall
cs_CZ: Odinstalovat

en: Uninstall keyboard
cs_CZ: Odinstalovat klávesnici

en: _About
cs_CZ: O aplikaci

en: About keyboard
cs_CZ: O klávesnici

en: _Help
cs_CZ: Nápověda

en: Help for keyboard
cs_CZ: Pomoc pro klávesnici

en: _Options
cs_CZ: Možnosti

en: Settings for keyboard
cs_CZ: Nastavení pro klávesnici

en: _Refresh
cs_CZ: Obnovit

en: Refresh keyboard list
cs_CZ: Obnovit seznam klávesnic

en: _Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Download and install a keyboard from the Keyman website
cs_CZ: Stáhnout a nainstalovat klávesnici z webu Keyman

en: Install a keyboard from a file
cs_CZ: Nainstalovat klávesnici ze souboru

en: Close window
cs_CZ: Zavřít okno

en: Uninstall keyboard {package}
cs_CZ: Odinstalovat klávesnici {package}

en: Help for keyboard {package}
cs_CZ: Pomoc pro klávesnici {package}

en: About keyboard {package}
cs_CZ: O klávesnici {package}

en: Settings for keyboard {package}
cs_CZ: Nastavení pro klávesnici {package}

en: Uninstall keyboard package?
cs_CZ: Odinstalovat balíček klávesnice?

en: Are you sure that you want to uninstall the {keyboard} keyboard and its fonts?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete odinstalovat klávesnici {keyboard} a její fonty?

en: {name} installed
cs_CZ: {name} nainstalován

en: Open in _Web browser
cs_CZ: Otevřít v prohlížeči _Web

en: Open in the default web browser to do things like printing
cs_CZ: Otevřete ve výchozím prohlížeči pro tisk
