keyman - en to uk_UA translation catalogue (68 entries)

en: Neither sentry-sdk nor raven is available. Not enabling Sentry error reporting.
uk_UA: Ні реал sdk ні крук не доступні. Не допускається надсилання повідомлень про помилки входу на екран.

en: Download Keyman keyboards
uk_UA: Завантажити клавіатури Keyman

en: _Close
uk_UA: _Закрити

en: You do not have permissions to install the keyboard files to the shared area /usr/local/share/keyman
uk_UA: У вас немає дозволу на встановлення файлів клавіатури у спільній області /usr/local/share/keyman

en: You do not have permissions to install the documentation to the shared documentation area /usr/local/share/doc/keyman
uk_UA: У вас немає прав на встановлення документації до спільної області документації /usr/local/share/doc/keyman

en: You do not have permissions to install the font files to the shared font area /usr/local/share/fonts
uk_UA: У вас немає прав на встановлення файлів шрифтів у спільну область шрифту /usr/local/share/fonts

en: install_kmp.py: error: No kmp.json or kmp.inf found in {package}
uk_UA: install_kmp.py: помилка: у {package} не знайдено kmp.json або kmp.inf

en: install_kmp.py: error: No kmp.json or kmp.inf found in {packageFile}
uk_UA: install_kmp.py: помилка: у {packageFile} не знайдено kmp.json або kmp.inf

en: Installing keyboard/package {keyboardid}
uk_UA: Встановлення клавіатури/пакету {keyboardid}

en: Keyboard is installed already
uk_UA: Клавіатура вже встановлена

en: The {name} keyboard is already installed at version {version}. Do you want to uninstall then reinstall it?
uk_UA: Клавіатура {name} вже встановлена на версії {version}. Ви хочете видалити, а потім перевстановити його?

en: The {name} keyboard is already installed with a newer version {installedversion}. Do you want to uninstall it and install the older version {version}?
uk_UA: Клавіатура {name} вже встановлена з новішою версією {installedversion}. Ви хочете видалити її і встановити стару версію {version}?

en: Keyboard layouts:
uk_UA: Розкладки клавіатури:

en: Fonts:
uk_UA: Шрифт:

en: Package version:
uk_UA: Версія пакету:

en: Author:
uk_UA: Автор:

en: Website:
uk_UA: Веб-сайт:

en: Copyright:
uk_UA: Авторські права:

en: Details
uk_UA: Подробиці

en: _Install
uk_UA: _Встановити

en: _Cancel
uk_UA: _Скасувати

en: Keyboard {name} installed
uk_UA: Клавіатура {name} встановлена

en: Keyboard {name} could not be installed.
uk_UA: Клавіатура {name} не може бути встановлена.

en: Error Message:
uk_UA: Повідомлення про помилку:

en: Warning Message:
uk_UA: Попереджувальне повідомлення:

en: ERROR: Keyboard metadata is damaged.
    Please "Uninstall" and then "Install" the keyboard.
uk_UA: Помилка: метадані клавіатури пошкоджено.
    будь ласка, "Видалити" і потім "Встановити" клавіатуру.

en: Package name:
uk_UA: Назва пакету:

en: Package id:
uk_UA: ID пакета:

en: Package description:
uk_UA: Опис пакету:

en: Package author:
uk_UA: Пакет автора:

en: Package copyright:
uk_UA: Тільки авторські права пакета:

en: Keyboard filename:
uk_UA: Ім'я файлу клавіатури:

en: Keyboard name:
uk_UA: Ім'я клавіатури:

en: Keyboard version:
uk_UA: Версія клавіатури:

en: Keyboard author:
uk_UA: Автор клавіатури:

en: Keyboard license:
uk_UA: Ліцензія клавіатури:

en: Keyboard description:
uk_UA: Опис клавіатури:

en: Scan this code to load this keyboard
    on another device or <a href='{uri}'>share online</a>
uk_UA: Проскануйте цей код, щоб завантажити цю клавіатуру
    на іншому пристрої або <a href='{uri}'>поділитися онлайн</a>

en: {packageId} Settings
uk_UA: {packageId} Налаштування

en: Keyman Configuration
uk_UA: Налаштування Keyman

en: Choose a kmp file...
uk_UA: Виберіть файл kmp...

note: i18n: file type in file selection dialog
en: KMP files
uk_UA: KMP файли

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Icon
uk_UA: Іконка

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Name
uk_UA: Ім'я

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Version
uk_UA: Версія

en: _Uninstall
uk_UA: _Видалити

en: Uninstall keyboard
uk_UA: Видалити клавіатуру

en: _About
uk_UA: _Про

en: About keyboard
uk_UA: Про клавіатуру

en: _Help
uk_UA: _Допомога

en: Help for keyboard
uk_UA: Допомога для клавіатури

en: _Options
uk_UA: _Параметри

en: Settings for keyboard
uk_UA: Налаштування клавіатури

en: _Refresh
uk_UA: _Оновити

en: Refresh keyboard list
uk_UA: Оновити список клавіатури

en: _Download
uk_UA: _Завантажити

en: Download and install a keyboard from the Keyman website
uk_UA: Завантажте та встановіть клавіатуру з веб-сайту Keyman

en: Install a keyboard from a file
uk_UA: Встановлення клавіатури з файлу

en: Close window
uk_UA: Закрити вікно

en: Uninstall keyboard {package}
uk_UA: Видалити клавіатуру {package}

en: Help for keyboard {package}
uk_UA: Довідка по клавіатурі {package}

en: About keyboard {package}
uk_UA: Про клавіатуру {package}

en: Settings for keyboard {package}
uk_UA: Налаштування клавіатури для {package}

en: Uninstall keyboard package?
uk_UA: Видалити пакунок з клавіатурою?

en: Are you sure that you want to uninstall the {keyboard} keyboard and its fonts?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити клавіатуру {keyboard} і її шрифти?

en: {name} installed
uk_UA: {name} встановлено

en: Open in _Web browser
uk_UA: Відкрити у браузері

en: Open in the default web browser to do things like printing
uk_UA: Відкрити в веб-браузері за замовчуванням для друку
