keyman - en to pl_PL translation catalogue (68 entries)

en: Neither sentry-sdk nor raven is available. Not enabling Sentry error reporting.
pl_PL: Ani sdk ani sdk nie jest dostępny. Nie włączaj raportowania błędów wpisu.

en: Download Keyman keyboards
pl_PL: Pobierz klawiaturę Keyman

en: _Close
pl_PL: _Zamknij

en: You do not have permissions to install the keyboard files to the shared area /usr/local/share/keyman
pl_PL: Nie masz uprawnień do instalowania plików klawiatury do wspólnego obszaru /usr/local/share/keyman

en: You do not have permissions to install the documentation to the shared documentation area /usr/local/share/doc/keyman
pl_PL: Nie masz uprawnień do instalacji dokumentacji do obszaru udostępnionej dokumentacji /usr/local/share/doc/keyman

en: You do not have permissions to install the font files to the shared font area /usr/local/share/fonts
pl_PL: Nie masz uprawnień do instalowania plików czcionek w obszarze /usr/local/share/fonts

en: install_kmp.py: error: No kmp.json or kmp.inf found in {package}
pl_PL: install_kmp.py: błąd: brak kmp.json lub kmp.inf w {package}

en: install_kmp.py: error: No kmp.json or kmp.inf found in {packageFile}
pl_PL: install_kmp.py: błąd: brak kmp.json lub kmp.inf w {packageFile}

en: Installing keyboard/package {keyboardid}
pl_PL: Instalacja klawiatury/pakietu {keyboardid}

en: Keyboard is installed already
pl_PL: Klawiatura jest już zainstalowana

en: The {name} keyboard is already installed at version {version}. Do you want to uninstall then reinstall it?
pl_PL: Klawiatura {name} jest już zainstalowana w wersji {version}. Czy chcesz ją odinstalować, a następnie ponownie zainstalować?

en: The {name} keyboard is already installed with a newer version {installedversion}. Do you want to uninstall it and install the older version {version}?
pl_PL: Klawiatura {name} jest już zainstalowana z nowszą wersją {installedversion}. Czy chcesz ją odinstalować i zainstalować starszą wersję {version}?

en: Keyboard layouts:
pl_PL: Układ klawiatury:

en: Fonts:
pl_PL: Czcionki:

en: Package version:
pl_PL: Wersja pakietu:

en: Author:
pl_PL: Autor:

en: Website:
pl_PL: Strona internetowa:

en: Copyright:
pl_PL: Prawa autorskie:

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: _Install
pl_PL: _Zainstaluj

en: _Cancel
pl_PL: _Anuluj

en: Keyboard {name} installed
pl_PL: Klawiatura {name} zainstalowana

en: Keyboard {name} could not be installed.
pl_PL: Klawiatura {name} nie może być zainstalowana.

en: Error Message:
pl_PL: Komunikat błędu:

en: Warning Message:
pl_PL: Komunikat ostrzegawczy:

en: ERROR: Keyboard metadata is damaged.
    Please "Uninstall" and then "Install" the keyboard.
pl_PL: BŁĄD: metadane klawiatury są uszkodzone.
    Proszę "Odinstalować", a następnie "Zainstaluj" klawiaturę.

en: Package name:
pl_PL: Nazwa pakietu:

en: Package id:
pl_PL: Identyfikator pakietu:

en: Package description:
pl_PL: Opis pakietu:

en: Package author:
pl_PL: Autor pakietu:

en: Package copyright:
pl_PL: Prawo autorskie pakietu:

en: Keyboard filename:
pl_PL: Nazwa pliku klawiatury:

en: Keyboard name:
pl_PL: Nazwa klawiatury:

en: Keyboard version:
pl_PL: Wersja klawiatury:

en: Keyboard author:
pl_PL: Autor klawiatury:

en: Keyboard license:
pl_PL: Licencja klawiatury:

en: Keyboard description:
pl_PL: Opis klawiatury:

en: Scan this code to load this keyboard
    on another device or <a href='{uri}'>share online</a>
pl_PL: Zeskanuj ten kod, aby załadować klawiaturę
    na innym urządzeniu lub <a href='{uri}'>udostępnij online</a>

en: {packageId} Settings
pl_PL: Ustawienia {packageId}

en: Keyman Configuration
pl_PL: Konfiguracja Keymana

en: Choose a kmp file...
pl_PL: Wybierz plik kmp...

note: i18n: file type in file selection dialog
en: KMP files
pl_PL: Pliki KMP

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Icon
pl_PL: Ikona

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Name
pl_PL: Nazwa

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Version
pl_PL: Wersja

en: _Uninstall
pl_PL: _Odinstaluj

en: Uninstall keyboard
pl_PL: Odinstaluj klawiaturę

en: _About
pl_PL: _Informacje

en: About keyboard
pl_PL: Informacje o klawiaturze

en: _Help
pl_PL: _Pomoc

en: Help for keyboard
pl_PL: Pomoc dla klawiatury

en: _Options
pl_PL: _Opcje

en: Settings for keyboard
pl_PL: Opcje klawiatury

en: _Refresh
pl_PL: _Odśwież

en: Refresh keyboard list
pl_PL: Odśwież listę klawiatur

en: _Download
pl_PL: _Pobierz

en: Download and install a keyboard from the Keyman website
pl_PL: Pobierz i zainstaluj klawiaturę z witryny Keyman

en: Install a keyboard from a file
pl_PL: Zainstaluj klawiaturę z pliku

en: Close window
pl_PL: Zamknij okno

en: Uninstall keyboard {package}
pl_PL: Odinstaluj klawiaturę {package}

en: Help for keyboard {package}
pl_PL: Pomoc dla klawiatury {package}

en: About keyboard {package}
pl_PL: O klawiaturze {package}

en: Settings for keyboard {package}
pl_PL: Ustawienia klawiatury {package}

en: Uninstall keyboard package?
pl_PL: Odinstalować pakiet klawiatury?

en: Are you sure that you want to uninstall the {keyboard} keyboard and its fonts?
pl_PL: Czy na pewno chcesz odinstalować klawiaturę {keyboard} i jej czcionki?

en: {name} installed
pl_PL: Zainstalowano {name}

en: Open in _Web browser
pl_PL: Otwórz w _przeglądarce

en: Open in the default web browser to do things like printing
pl_PL: Otwórz w domyślnej przeglądarce internetowej, aby robić rzeczy takie jak drukowanie
