keysmith - en to sl translation catalogue (80 entries)

[ctx: @info (<uri> placeholder)]
en: Optional account to add, formatted as otpauth:// URI (e.g. from a QR code)
sl: Dodan neobvezen račun oblikovan kot otpauth:// URI (npr. prebran iz kode QR)

[ctx: @title:window]
en: Invalid account
sl: Neveljavni račun

[ctx: @info:label]
en: The account you are trying to add is invalid. You can either quit the app, or continue without adding the account.
sl: Račun, ki ga poskušate dodati, ni veljaven. Lahko zapustite aplikacijo ali pa nadaljujete ne da bi dodali račun.

[ctx: @info:label]
en: The account you are trying to add is invalid. Continue without adding the account.
sl: Račun, ki ga poskušate dodati, ni veljaven. Nadaljujete ne da bi dodali račun.

[ctx: Details dialog title: %1 is the name of the account]
en: Details of account: %1
sl: Podrobnosti računa: %1

en: Name:
sl: Ime:

en: Issuer:
sl: Izdajatelj:

en: Mode:
sl: Način:

en: Time Step:
sl: Časovni korak:

en: Offset:
sl: Odmik:

en: Token Length:
sl: Dolžina žetona:

[ctx: Confirm dialog title: %1 is the name of the account to remove]
en: Removing account: %1
sl: Odstranjujem račun: %1

en: <p><ul><li>Account name: %1</li><li>Account issuer: %2</li></ul></p><p>Removing this account from Keysmith will not disable two-factor authentication (2FA). Make sure you can still access your account without using Keysmith before proceeding:</p><ul><li>Make sure you have another 2FA app set up for your account, or:</li><li>Make sure you have recovery codes for your account, or:</li><li>Disable two-factor authentication on your account</li></ul>
sl: <p><ul><li>Ime računa: %1</li><li>Izdajatelj računa: %2</li></ul></p><p>Če odstranite ta račun iz Keysmitha, ne boste onemogočili dvo -faktorske avtentikacije (2FA). Preden nadaljujete, se prepričajte, da lahko še vedno dostopate do svojega računa brez uporabe Keysmitha:</p><ul><li>Prepričajte se, da imate za svoj račun nastavljeno drugo aplikacijo 2FA ali:</li><li>Prepričajte se, da imate obnovitvene kode za vaš račun ali:</li><li>Onemogočite dvostopenjsko avtentikacijo v vašem računu</li></ul>

[ctx: Button confirming account removal]
en: Delete Account
sl: Zbriši račun

[ctx: Notification shown in a passive notification]
en: Token copied to clipboard!
sl: Žeton prekopiran na odložišče!

[ctx: @label:textbox]
en: Account name:
sl: Ime računa:

[ctx: @label:textbox]
en: Account issuer:
sl: Izdajatelj računa:

[ctx: @title:window]
en: Accounts
sl: Računi

[ctx: generic error shown when adding or updating an account failed]
en: Failed to update accounts
sl: Osveževanje računov ni uspelo

[ctx: error message shown when loading accounts from storage failed]
en: Some accounts failed to load.
sl: Nekaj računov se ni uspelo naložiti.

en: No accounts added
sl: Ni dodanih računov

[ctx: @action:button add new account, shown instead of overview list when no accounts have been added yet]
en: Add Account
sl: Dodaj račun

[ctx: @action:button add new account, shown in toolbar]
en: Add
sl: Dodaj

[ctx: @action:button import accounts, shown in toolbar]
en: Import
sl: Uvozi

[ctx: @action:button import an account by scanning a QR code, shown in toolbar]
en: Scan QR Code
sl: Skeniraj kodo QR

[ctx: @title:window]
en: Add new account
sl: Dodaj nov račun

[ctx: @action:button cancel and dismiss the add account form]
en: Cancel
sl: Prekliči

[ctx: @action:button Dismiss the error page and quit Keysmith]
en: Quit
sl: Zapusti

[ctx: @action:button]
en: Add
sl: Dodaj

[ctx: @label:chooser]
en: Account type:
sl: Vrsta računa:

[ctx: @option:radio]
en: Time-based OTP
sl: Časovno osnovano enkratno geslo

[ctx: @option:radio]
en: Hash-based OTP
sl: Razsevno osnovano enkratno geslo

en: Token secret
sl: Skrivnost žetona

[ctx: @label:textbox]
en: Secret key:
sl: Skrivni ključ:

[ctx: Button to reveal form for configuring additional token details]
en: Details
sl: Podrobnosti

[ctx: @title:group]
en: HOTP Details:
sl: Podrobnosti HOTP:

[ctx: @label]
en: TOTP Details:
sl: Podrobnosti TOPT:

[ctx: @action:button Button to dismiss the error page]
en: Continue
sl: Nadaljuj

[ctx: @action:button Dismiss the error page and quit Keysmtih]
en: Quit
sl: Zapusti

[ctx: Button to show details of a single account]
en: Show details
sl: Prikaži podrobnosti

[ctx: Button for removal of a single account]
en: Delete account
sl: Zbriši račun

[ctx: @label:textbox]
en: Counter:
sl: Števec:

[ctx: @label:spinbox]
en: Token length:
sl: Dolžina žetona:

[ctx: @option:check]
en: Add checksum digit
sl: Dodaj kontrolno števko

[ctx: @option:check]
en: Use custom truncation offset
sl: Uporabi odmik rezanja po meri

[ctx: @label:spinbox]
en: Truncation offset:
sl: Odmik obrezovanja:

[ctx: @title:window]
en: Import Accounts
sl: Uvoženi računi

en: Import format
sl: Uvozi format

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n strings
en: andOTP Encrypted JSON
sl: andOTP šifrirani JSON

[ctx: @item:inlistbox]
en: FreeOTP URIs
sl: FreeOTP naslovi URI

[ctx: @label:chooser]
en: Backup file:
sl: Datoteka varovalne kopije:

[ctx: @info:placeholder]
en: No file selected
sl: Ni izbrane datoteke

[ctx: @title:window]
en: Select file
sl: Izberite datoteko

[ctx: @info:placeholder]
en: Decryption password
sl: Geslo za dešifriranje

[ctx: @label:textbox]
en: Password:
sl: Geslo:

[ctx: @action:button]
en: Import
sl: Uvozi

en: About Keysmith
sl: O Keysmithu

[ctx: @title]
en: Scan a QR code
sl: Skeniraj kodo QR

[ctx: @action:intoolbar]
en: Select Camera
sl: Izberite kamero

[ctx: @title:dialog]
en: Select Camera
sl: Izberite kamero

[ctx: @action:button]
en: Close
sl: Zapri

[ctx: @title:window]
en: Rename account to add
sl: Preimenuj račun za dodajanje

[ctx: @info:label Keysmith received an account to add via URI on e.g. commandline which is already in use]
en: Another account with the same name already exists. Please correct the name or issuer for the new account.
sl: Drugi račun z enakim imenom že obstaja. Popravite ime ali izdajatelja novega računa.

[ctx: @action:button cancel and dismiss the rename account form]
en: Cancel
sl: Prekliči

en: Add
sl: Dodaj

[ctx: @title:window]
en: Password
sl: Geslo

en: Failed to set up your password
sl: Gesla ni bilo mogoče nastaviti

en: Choose a password to protect your accounts
sl: Izberite geslo za zaščito vaših računov

[ctx: @label:textbox]
en: New Password:
sl: Novo geslo:

[ctx: @label:textbox]
en: Verify password:
sl: Potrdi geslo:

[ctx: @action:button]
en: Apply
sl: Uveljavi

[ctx: placeholder text if no token is available]
en: (refresh)
sl: (osveži)

[ctx: @label:textbox]
en: Timer:
sl: Časomerilnik:

[ctx: @label:textbox]
en: Starting at:
sl: Začetek pri:

[ctx: @label:chooser]
en: Hash algorithm:
sl: Razpršilni algoritem:

en: Failed to unlock your accounts
sl: Odklepanje vaših računov ni uspelo

en: Please provide the password to unlock your accounts
sl: Prosimo vnesite geslo, da odklenemo vaše račune

[ctx: @action:button]
en: Unlock
sl: Odkleni

en: generate two-factor authentication (2FA) tokens
sl: ustvari žetone dvofaktorske avtentikacije (2FA)

en: © 2019 KDE Community
sl: © 2019 Skupnost KDE
