kdepim-apps-libs - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Address Book
ca: Llibreta d'adreces

en: Anniversary
ca: Aniversari

en: Assistant's Name
ca: Nom de l'assistent

en: Manager's Name
ca: Nom del gerent

en: Office
ca: Oficina

en: Profession
ca: Professió

en: Partner's Name
ca: Nom de la parella

[ctx: Boolean value]
en: yes
ca: sí
