kdepim-apps-libs - en to ca translation catalogue (47 entries)

[ctx: @title:window]
en: Select Contacts
ca: Selecció dels contactes

[ctx: @option:radio]
en: All contacts
ca: Tots els contactes

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from all your address books
ca: Tots els contactes des de la llibreta d'adreces

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option you want to select all your contacts from all your address books.
ca: Trieu aquesta opció que voleu seleccionar tots els contactes de totes les vostres llibretes d'adreces.

[ctx: @option:radio]
en: Selected contacts
ca: Contactes seleccionats

[ctx: @info:tooltip]
en: Only the contacts currently selected
ca: Només els contactes que estan seleccionats

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want only the contacts you have already selected in the graphical interface.
ca: Trieu aquesta opció si només voleu els contactes que ja heu seleccionat a la interfície gràfica.

[ctx: @option:radio]
en: All contacts from:
ca: Tots els contactes des de:

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from a chosen address book
ca: Tots els contactes d'una llibreta d'adreces seleccionada

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want to select all the contacts from only one of your address books.  Once this option is clicked you will be provided a drop down box listing all those address books and permitted to select the one you want.
ca: Trieu aquesta opció si voleu seleccionar tots els contactes des de només una de les vostres llibretes d'adreces. Una vegada feu clic sobre aquesta opció, se us proporcionarà una llista desplegable que contindrà totes aquestes llibretes d'adreces i podreu seleccionar la que vulgueu.

[ctx: @option:check]
en: Include Subfolders
ca: Incloure les subcarpetes

[ctx: @info:tooltip]
en: Select all subfolders including the top-level folder
ca: Selecciona totes les subcarpetes, inclosa la carpeta de nivell superior

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to select all contacts from this folder, including all subfolders.  If you only want the contacts from the top-level folder then leave this box unchecked.
ca: Marqueu aquesta casella si voleu seleccionar tots els contactes d'aquesta carpeta, incloses totes les subcarpetes. Si només voleu els contactes des de la carpeta de nivell superior, deixeu aquesta casella desmarcada.

[ctx: @title:window]
en: Collect Contacts
ca: Recull els contactes

en: Fetch Contacts
ca: Obtén els contactes

[ctx: @title:group]
en: Fields to be exported
ca: Camps a exportar

[ctx: @option:check]
en: Private fields
ca: Camps privats

[ctx: @info:tooltip]
en: Export private fields
ca: Exporta els camps privats

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's private fields to the vCard output file.
ca: Activeu aquesta casella si voleu exportar els camps privats del contacte al fitxer de sortida de la vCard.

[ctx: @option:check]
en: Business fields
ca: Camps de negoci

[ctx: @info:tooltip]
en: Export business fields
ca: Exporta els camps de negoci

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's business fields to the vCard output file.
ca: Activeu aquesta casella si voleu exportar els camps de negoci del contacte al fitxer de sortida de la vCard.

[ctx: @option:check]
en: Other fields
ca: Altres camps

[ctx: @info:tooltip]
en: Export other fields
ca: Exporta els altres camps

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's other fields to the vCard output file.
ca: Marqueu aquesta casella si voleu exportar els altres camps del contacte al fitxer de sortida de la vCard.

[ctx: @option:check]
en: Encryption keys
ca: Claus d'encriptatge

[ctx: @info:tooltip]
en: Export encryption keys
ca: Exporta les claus d'encriptatge

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's encryption keys to the vCard output file.
ca: Marqueu aquesta casella si voleu exportar les claus d'encriptatge del contacte al fitxer de sortida de la vCard.

[ctx: @option:check]
en: Pictures
ca: Imatges

[ctx: @info:tooltip]
en: Export pictures
ca: Exporta les imatges

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's picture to the vCard output file.
ca: Marqueu aquesta casella si voleu exportar la imatge del contacte al fitxer de sortida de la vCard.

[ctx: @title:group]
en: Export options
ca: Opcions d'exportació

[ctx: @option:check]
en: Display name as full name
ca: Nom a mostrar com a nom complet

[ctx: @info:tooltip]
en: Export display name as full name
ca: Exporta el nom a mostrar com a nom complet

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's display name in the vCard's full name field.  This may be required to get the name shown correctly in GMail or Android.
ca: Marqueu aquesta casella si voleu exportar el nom a mostrar del contacte al camp de nom complet de la vCard. Això pot ser necessari per a obtenir el nom mostrat correctament en el GMail o l'Android.

[ctx: @item Undefined import field type]
en: Undefined
ca: Sense definir

[ctx: The wedding anniversary of a contact]
en: Anniversary
ca: Aniversari

[ctx: Preferred email address]
en: EMail (preferred)
ca: Correu electrònic (preferit)

[ctx: Second email address]
en: EMail (2)
ca: Correu electrònic (2)

[ctx: Third email address]
en: EMail (3)
ca: Correu electrònic (3)

[ctx: Fourth email address]
en: EMail (4)
ca: Correu electrònic (4)

en: Blog Feed
ca: Enllaç al blog

en: Profession
ca: Professió

en: Office
ca: Oficina

en: Manager
ca: Gestor

en: Assistant
ca: Assistent

en: Spouse
ca: Cònjuge
