kdepim-apps-libs - en to gl translation catalogue (45 entries)

[ctx: @option:radio]
en: All contacts
gl: Todos os contactos

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from all your address books
gl: Todos os contactos de todos os seus cadernos de enderezos

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option you want to select all your contacts from all your address books.
gl: Escolla esta opción se desexa escoller todos os contactos de todos os seus cadernos de enderezos.

[ctx: @option:radio]
en: Selected contacts
gl: Contactos seleccionados

[ctx: @info:tooltip]
en: Only the contacts currently selected
gl: Só os contactos seleccionados

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want only the contacts you have already selected in the graphical interface.
gl: Escolla esta opción se só desexa os contactos xa seleccionados na interface gráfica.

[ctx: @option:radio]
en: All contacts from:
gl: Todos os contactos de:

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from a chosen address book
gl: Todos os contactos dun caderno de enderezos escollido

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want to select all the contacts from only one of your address books.  Once this option is clicked you will be provided a drop down box listing all those address books and permitted to select the one you want.
gl: Escolla esta opción se desexa seleccionar todos os contactos dun dos seus cadernos de enderezos. Unha vez premida esta opción aparece un selector no que aparecen todos os cadernos de enderezos e no que pode seleccionar o que desexe.

[ctx: @option:check]
en: Include Subfolders
gl: Incluír os subcartafoles

[ctx: @info:tooltip]
en: Select all subfolders including the top-level folder
gl: Escoller todos os sub-cartafoles, incluíndo o de máximo nivel

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to select all contacts from this folder, including all subfolders.  If you only want the contacts from the top-level folder then leave this box unchecked.
gl: Marque esta caixa se quere seleccionar todos os contactos deste cartafol, incluídos todos os subcartafoles. Se só quere os contactos do cartafol de nivel superior, deixe esta caixa sen marcar.

en: Fetch Contacts
gl: Obter contactos

[ctx: @title:group]
en: Fields to be exported
gl: Campos para exportar

[ctx: @option:check]
en: Private fields
gl: Campos privados

[ctx: @info:tooltip]
en: Export private fields
gl: Exportar campos privados

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's private fields to the vCard output file.
gl: Marque esta opción se quere exportar os campos privados do contacto no ficheiro de saída a vCard.

[ctx: @option:check]
en: Business fields
gl: Campos de negocios

[ctx: @info:tooltip]
en: Export business fields
gl: Exportar os campos de negocios

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's business fields to the vCard output file.
gl: Marque esta opción se quere exportar os campos de negocios do contacto no ficheiro de saída a vCard.

[ctx: @option:check]
en: Other fields
gl: Outros campos

[ctx: @info:tooltip]
en: Export other fields
gl: Exportar os outros campos

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's other fields to the vCard output file.
gl: Marque esta opción se quere exportar os outros campos do contacto no ficheiro de saída a vCard.

[ctx: @option:check]
en: Encryption keys
gl: Chaves de cifrado

[ctx: @info:tooltip]
en: Export encryption keys
gl: Exportar as chaves de cifrado

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's encryption keys to the vCard output file.
gl: Marque esta opción se quere exportar as claves de cifrado do contacto no ficheiro de saída a vCard.

[ctx: @option:check]
en: Pictures
gl: Imaxes

[ctx: @info:tooltip]
en: Export pictures
gl: Exportar as imaxes

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's picture to the vCard output file.
gl: Marque esta opción se quere exportar a imaxe do contacto no ficheiro de saída a vCard.

[ctx: @title:group]
en: Export options
gl: Opcións da exportación

[ctx: @option:check]
en: Display name as full name
gl: Nome para mostrar como nome completo

[ctx: @info:tooltip]
en: Export display name as full name
gl: Exportar o nome para mostrar como nome completo

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's display name in the vCard's full name field.  This may be required to get the name shown correctly in GMail or Android.
gl: Marque esta opción se quere exportar o nome para mostrar do contacto no campo de nome completo da vCard. Pode que isto sexa necesario para que o nome apareza correctamente en GMail ou Android.

[ctx: @item Undefined import field type]
en: Undefined
gl: Non definido

[ctx: The wedding anniversary of a contact]
en: Anniversary
gl: Aniversario

[ctx: Preferred email address]
en: EMail (preferred)
gl: Correo electrónico (preferido)

[ctx: Second email address]
en: EMail (2)
gl: Correo electrónico (2)

[ctx: Third email address]
en: EMail (3)
gl: Correo electrónico (3)

[ctx: Fourth email address]
en: EMail (4)
gl: Correo electrónico (4)

en: Blog Feed
gl: Fonte do blogue

en: Profession
gl: Profesión

en: Office
gl: Oficina

en: Manager
gl: Xestor

en: Assistant
gl: Axudante

en: Spouse
gl: Cónxuxe
