kdepim-apps-libs - en to ia translation catalogue (46 entries)

[ctx: @title:window]
en: Select Contacts
ia: Selige contactos

[ctx: @option:radio]
en: All contacts
ia: Omne contactos

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from all your address books
ia: Omne contactos ex tote tu adressarios .

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option you want to select all your contacts from all your address books.
ia: Selige iste option si tu vole seliger omne tu contactos ex tote  tu adressarios

[ctx: @option:radio]
en: Selected contacts
ia: Contactos seligite

[ctx: @info:tooltip]
en: Only the contacts currently selected
ia: Solmente le contacto seligite currentemente

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want only the contacts you have already selected in the graphical interface.
ia: Selige iste option si tu vole in le interface graphic solmente le contactos qui tu ja ha seligite.

[ctx: @option:radio]
en: All contacts from:
ia: Omne contactos ex:

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from a chosen address book
ia: Omne contactos ex un adressario seligite

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want to select all the contacts from only one of your address books.  Once this option is clicked you will be provided a drop down box listing all those address books and permitted to select the one you want.
ia: Selige iste option si tu vole seliger omne contactos ex solmente un de tu adressarios. Un vice que iste option es pressate tu habera un quadrato disrolante listante tote ille adressarios e il permittera te de seliger lo que tu vole.

[ctx: @option:check]
en: Include Subfolders
ia: Include sub dossieres

[ctx: @info:tooltip]
en: Select all subfolders including the top-level folder
ia: Selige omne sub-dossieres includente le dossier al culmine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to select all contacts from this folder, including all subfolders.  If you only want the contacts from the top-level folder then leave this box unchecked.
ia: Selige iste quadrato si tu vole selectionar tote contactos ex iste dossier, includente omne sub-dossieres. Si tu vole solmente contactos ex le dossier al culmine alora tu non debe marcar iste quadrato.

[ctx: @title:window]
en: Collect Contacts
ia: Collige contactos

en: Fetch Contacts
ia: Cerca (Fetch) Contactos

[ctx: @title:group]
en: Fields to be exported
ia: Campos de importar:

[ctx: @option:check]
en: Private fields
ia: Campos private

[ctx: @info:tooltip]
en: Export private fields
ia: Exporta campos private

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's private fields to the vCard output file.
ia: Marca iste quadrato si tu vole exportar le campos private del contacto in le file de exito vCard.

[ctx: @option:check]
en: Business fields
ia: Campos de labor

[ctx: @info:tooltip]
en: Export business fields
ia: Exporta campos de labor

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's business fields to the vCard output file.
ia: Marca iste quadrato si tu vole exportar le campos de travalio del contacto in le file de exito vCard.

[ctx: @option:check]
en: Other fields
ia: Altere campos

[ctx: @info:tooltip]
en: Export other fields
ia: Exporta altere campos

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's other fields to the vCard output file.
ia: Marca iste quadrato si tu vole exportar le campos altere  del contacto in le file de exito vCard.

[ctx: @option:check]
en: Encryption keys
ia: Claves de encryption

[ctx: @info:tooltip]
en: Export encryption keys
ia: Exporta claves de encryption

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's encryption keys to the vCard output file.
ia: Marca iste quadrato si tu vole exportar le claves de cryptation  del contacto in le file de exito vCard.

[ctx: @option:check]
en: Pictures
ia: Photos

[ctx: @info:tooltip]
en: Export pictures
ia: Exporta Photos

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's picture to the vCard output file.
ia: Marca iste quadrato si tu vole exportar le photo del contacto in le file de exito vCard.

[ctx: @title:group]
en: Export options
ia: Optiones de exportar

[ctx: @option:check]
en: Display name as full name
ia: Monstra nomine como nomine integre

[ctx: @info:tooltip]
en: Export display name as full name
ia: Exporta nomine de monstrar como nomine integre

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's display name in the vCard's full name field.  This may be required to get the name shown correctly in GMail or Android.
ia: Marca iste quadrato si tu vole exportar le nomine de monstrar del contacto in le campo de nomine integre de vCard. Isto poterea esser requirite pro haber que le nomine es monstrate correctemente in GMail o Android.

[ctx: @item Undefined import field type]
en: Undefined
ia: Non definite

[ctx: The wedding anniversary of a contact]
en: Anniversary
ia: Anniversario

[ctx: Preferred email address]
en: EMail (preferred)
ia: E-posta (preferite)

[ctx: Second email address]
en: EMail (2)
ia: E-posta (2)

[ctx: Third email address]
en: EMail (3)
ia: E-posta (3)

[ctx: Fourth email address]
en: EMail (4)
ia: E-posta (4)

en: Blog Feed
ia: Syndication de Blog

en: Office
ia: Officio

en: Manager
ia: Gerente

en: Assistant
ia: Assistente

en: Spouse
ia: Conjuge
