kdepim-apps-libs - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Address Book
nn: Adressebok

en: Anniversary
nn: Bryllaupsdag

en: Assistant's Name
nn: Namn på assistent

en: Manager's Name
nn: Namn på sjef

en: Office
nn: Kontor

en: Profession
nn: Yrke

en: Partner's Name
nn: Namn på partnar

[ctx: Boolean value]
en: yes
nn: ja

[ctx: Boolean value]
en: no
nn: nei
