kdepim-apps-libs - en to pl translation catalogue (47 entries)

[ctx: @title:window]
en: Select Contacts
pl: Wybierz kontakty

[ctx: @option:radio]
en: All contacts
pl: Wszystkie kontakty

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from all your address books
pl: Wszystkie kontakty ze wszystkich twoich książek adresowych

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option you want to select all your contacts from all your address books.
pl: Wybierz tą opcję, jeśli chcesz zaznaczyć wszystkie kontakty z twoich wszystkich książek adresowych.

[ctx: @option:radio]
en: Selected contacts
pl: Wybrane kontakty

[ctx: @info:tooltip]
en: Only the contacts currently selected
pl: Tylko obecnie wybrane kontakty

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want only the contacts you have already selected in the graphical interface.
pl: Wybierz tą opcję, jeśli w interfejsie graficznym chcesz widzieć tylko kontakty, które już zaznaczyłeś.

[ctx: @option:radio]
en: All contacts from:
pl: Wszystkie kontakty z:

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from a chosen address book
pl: Wszystkie kontakty z wybranek książki adresowej

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want to select all the contacts from only one of your address books.  Once this option is clicked you will be provided a drop down box listing all those address books and permitted to select the one you want.
pl: Wybierz tą opcję, jeśli chcesz wybrać wszystkie kontakty z tylko jednej twojej książki adresowej.  W momencie kliknięcia tej opcji zostanie tobie zaprezentowany wykaz w postaci listy rozwijanej ze wszystkimi książkami adresowymi, z których będzie można wybrać tą, która cię interesuje.

[ctx: @option:check]
en: Include Subfolders
pl: Uwzględniaj podkatalogi

[ctx: @info:tooltip]
en: Select all subfolders including the top-level folder
pl: Wybierz wszystkie podkatalogi uwzględniając katalog nadrzędny

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to select all contacts from this folder, including all subfolders.  If you only want the contacts from the top-level folder then leave this box unchecked.
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz wybrać wszystkie kontakty z tego katalogu, uwzględniając podkatalogi.  Jeśli chcesz chcesz kontakt tylko z nadrzędnego katalogu, to pozostaw to pole nieodhaczone.

[ctx: @title:window]
en: Collect Contacts
pl: Zbierz kontakty

en: Fetch Contacts
pl: Pobierz kontakty

[ctx: @title:group]
en: Fields to be exported
pl: Pola do eksportu

[ctx: @option:check]
en: Private fields
pl: Prywatne pola

[ctx: @info:tooltip]
en: Export private fields
pl: Eksportuj prywatne pola

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's private fields to the vCard output file.
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz eksportować prywatne pola kontaktu do pliku wyjściowego vCard.

[ctx: @option:check]
en: Business fields
pl: Pola biznesowe

[ctx: @info:tooltip]
en: Export business fields
pl: Eksportuj pola biznesowe

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's business fields to the vCard output file.
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz eksportować pola biznesowe kontaktu do pliku wyjściowego vCard.

[ctx: @option:check]
en: Other fields
pl: Inne pola

[ctx: @info:tooltip]
en: Export other fields
pl: Eksportuj inne pola

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's other fields to the vCard output file.
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz eksportować inne pola kontaktu do pliku wyjściowego vCard.

[ctx: @option:check]
en: Encryption keys
pl: Klucze szyfrujące

[ctx: @info:tooltip]
en: Export encryption keys
pl: Eksportuj klucze szyfrujące

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's encryption keys to the vCard output file.
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz eksportować klucze szyfrujące do pliku wyjściowego vCard.

[ctx: @option:check]
en: Pictures
pl: Obrazy

[ctx: @info:tooltip]
en: Export pictures
pl: Eksportuj zdjęcia

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's picture to the vCard output file.
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz eksportować zdjęcia kontaktu do pliku wyjściowego vCard.

[ctx: @title:group]
en: Export options
pl: Opcje eksportu

[ctx: @option:check]
en: Display name as full name
pl: Wyświetl nazwę jako pełną nazwę

[ctx: @info:tooltip]
en: Export display name as full name
pl: Eksportuj wyświetlaną nazwę jako pełną nazwę

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's display name in the vCard's full name field.  This may be required to get the name shown correctly in GMail or Android.
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz eksportować wyświetlaną nazwę kontaktu do pola pełnej nazwy w vCard.  Może to być potrzebne, aby poprawnie wyświetlać nazwę w GMail czy Android.

[ctx: @item Undefined import field type]
en: Undefined
pl: Nieokreślony

[ctx: The wedding anniversary of a contact]
en: Anniversary
pl: Rocznica

[ctx: Preferred email address]
en: EMail (preferred)
pl: E-mail (główny)

[ctx: Second email address]
en: EMail (2)
pl: E-mail (2)

[ctx: Third email address]
en: EMail (3)
pl: E-mail (3)

[ctx: Fourth email address]
en: EMail (4)
pl: E-mail (4)

en: Blog Feed
pl: Kanał bloga

en: Profession
pl: Zawód

en: Office
pl: Biuro

en: Manager
pl: Kierownik

en: Assistant
pl: Asystent

en: Spouse
pl: Małżonka(ek)
