kdepim-apps-libs - en to sl translation catalogue (47 entries)

[ctx: @title:window]
en: Select Contacts
sl: Izberite stike

[ctx: @option:radio]
en: All contacts
sl: Vsi stiki

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from all your address books
sl: Vsi stiki iz vseh vaših adresarjev

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option you want to select all your contacts from all your address books.
sl: Izberite to možnost, če želite izbrati vse stike iz vseh vaših adresarjev.

[ctx: @option:radio]
en: Selected contacts
sl: Izbrani stiki

[ctx: @info:tooltip]
en: Only the contacts currently selected
sl: Samo trenutno izbrani stiki

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want only the contacts you have already selected in the graphical interface.
sl: Izberite to možnost, če želite samo že izbrane kontakte v grafičnem vmesniku.

[ctx: @option:radio]
en: All contacts from:
sl: Vsi stiki iz:

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from a chosen address book
sl: Vsi stiki iz izbranega adresarja

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want to select all the contacts from only one of your address books.  Once this option is clicked you will be provided a drop down box listing all those address books and permitted to select the one you want.
sl: Izberite to možnost, če želite izbrati vse stike samo iz enega svojega adresarja. Ko kliknete to možnost, vam bo dodeljen roletni seznamvseh navedene adresarjev in mogoče je izbrati tistega, ki ga hočete.

[ctx: @option:check]
en: Include Subfolders
sl: Vključi podmape

[ctx: @info:tooltip]
en: Select all subfolders including the top-level folder
sl: Izberi vse podmape vključno z vrhnjo mapo

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to select all contacts from this folder, including all subfolders.  If you only want the contacts from the top-level folder then leave this box unchecked.
sl: Potrdite to polje, če želite iz te mape izbrati vse stike, vključno z vsemi podmapami. Če želite samo stike z najvišje ravni mape nato pustite to polje neodkljukano.

[ctx: @title:window]
en: Collect Contacts
sl: Zberi stike

en: Fetch Contacts
sl: Poberi stike

[ctx: @title:group]
en: Fields to be exported
sl: Polja namenjena za izvoz

[ctx: @option:check]
en: Private fields
sl: Zasebna polja

[ctx: @info:tooltip]
en: Export private fields
sl: Izvozi zasebna polja

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's private fields to the vCard output file.
sl: Potrdite to polje, če želite zasebna polja stika izvoziti v izhodno datoteko vcard.

[ctx: @option:check]
en: Business fields
sl: Poslovna polja

[ctx: @info:tooltip]
en: Export business fields
sl: Izvozi poslovna polja

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's business fields to the vCard output file.
sl: Potrdite to polje, če želite poslovna polja stika izvoziti v izhodno datoteko vcard.

[ctx: @option:check]
en: Other fields
sl: Druga polja

[ctx: @info:tooltip]
en: Export other fields
sl: Izvozi druga polja

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's other fields to the vCard output file.
sl: Potrdite to polje, če želite druga polja stika izvoziti v izhodno datoteko vcard.

[ctx: @option:check]
en: Encryption keys
sl: Šifrirni ključi

[ctx: @info:tooltip]
en: Export encryption keys
sl: Izvozi šifrirne ključe

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's encryption keys to the vCard output file.
sl: Potrdite to polje, če želite šifrirne ključe stika izvoziti v izhodno datoteko vcard.

[ctx: @option:check]
en: Pictures
sl: Slike

[ctx: @info:tooltip]
en: Export pictures
sl: Izvozi slike

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's picture to the vCard output file.
sl: Potrdite to polje, če želite sliko stika izvoziti v izhodno datoteko vcard.

[ctx: @title:group]
en: Export options
sl: Možnosti izvoza

[ctx: @option:check]
en: Display name as full name
sl: Prikazano ime kot polno ime

[ctx: @info:tooltip]
en: Export display name as full name
sl: Izvozi prikazano ime kot polno ime

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's display name in the vCard's full name field.  This may be required to get the name shown correctly in GMail or Android.
sl: Potrdite to polje, če želite izvoziti prikazano ime stika v polje polnega imena vCard. To bo morda potrebno za prikaz imena pravilno v GMailu ali Androidu.

[ctx: @item Undefined import field type]
en: Undefined
sl: Nedoločeno

[ctx: The wedding anniversary of a contact]
en: Anniversary
sl: Obletnica

[ctx: Preferred email address]
en: EMail (preferred)
sl: E-pošta (prednostno)

[ctx: Second email address]
en: EMail (2)
sl: E-pošta (2)

[ctx: Third email address]
en: EMail (3)
sl: E-pošta (3)

[ctx: Fourth email address]
en: EMail (4)
sl: E-pošta (4)

en: Blog Feed
sl: Blog

en: Profession
sl: Poklic

en: Office
sl: Pisarna

en: Manager
sl: Nadrejeni

en: Assistant
sl: Pomočnik

en: Spouse
sl: Ime partnerja
