kmail 3_3_branch - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Sender
af: Stuurder

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Folder
af: Gids

en: &Move Here
af: Beweeg hierna

en: &Copy Here
af: Kopiëer hierna

en: C&ancel
af: Kaneleer
