kmail 3_3_branch - en to af translation catalogue (30 entries)

en: No Subject
af: Geen onderwerp

[ctx: View->]
en: &Headers
af: Opskrifte

en: Choose display style of message headers
af: Kies vertoon styl van boodskap opskrifte

en: Date:
af: Datum:

en: From:
af: Vanaf:

en: [vCard]
af: [vKaart]

en: Reply to:
af: Beantwoord aan:

en: Move to Trash
af: Beweeg na Gemors

note: i18n: ectx: label, entry (UseFixedFont), group (Composer)
en: Use Fi&xed Font
af: Gebruik vaste grootte skrif tipe

en: Size
af: Grootte

en: Opening URL...
af: Maak URL oop...

[ctx: to open]
en: Open
af: Maak oop

[ctx: to view something]
en: View
af: Bekyk

[ctx: View->]
en: &Attachments
af: Aanhangsels

en: Choose display style of attachments
af: Kies vertoon styl van aanhangsels

[ctx: View->attachments->]
en: &As Icons
af: As Ikone

en: Show all attachments as icons. Click to see them.
af: Vertoon al die aanhangsels as ikone. Kliek op ikoon om dit te vertoon.

[ctx: View->attachments->]
en: &Smart
af: Intelligent

en: Show attachments as suggested by sender.
af: Vertoon aanhangsels soos voorgestel deur die stuurder.

[ctx: View->attachments->]
en: &Inline
af: Inlyn

en: Show all attachments inline (if possible)
af: Vertoon die aanhangsels inlyn (indien moontlik)

[ctx: View->attachments->]
en: &Hide
af: Steek weg

en: Do not show attachments in the message viewer
af: Moet nie aanhangsels indie boodskap venster vertoon nie

en: &Set Encoding
af: Stel Enkodering

en: Auto
af: Outo

en: Open URL
af: Maak URL oop

en: &View Source
af: Besigtig Bronkode

en: &Find in Message...
af: Soek in Boodskap...

en: Save &As...
af: Stoor As...

en: Open With...
af: Maak oop met...
