kmail - en to be translation catalogue (58 entries)

en: Reason: %1
be: Прычына: %1

en: Sorry, no certificates were found in this message.
be: Сертыфікаты ў гэтым паведамленні не знойдзены.

en: Certificate import status:
be: Статус імпарту сэртыфікатаў:

en: Sorry, no details on certificate import available.
be: Падрабязнасці імпарту сертыфікатаў недаступная.

en: Certificate import details:
be: Падрабязнасці імпарту сертыфікатаў:

en: Encrypted message
be: Зашыфраванае паведамленне

en: Encrypted message (decryption not possible)
be: Зашыфраванае паведамленне (расшыфроўка немагчымая)

en: End of encrypted message
be: Канец зашыфраванага паведамлення

en: Message was signed by %1.
be: Паведамленне падпісана %1.

en: Message was signed with unknown key.
be: Паведамленне падпісана невядомым ключом.

en: Message was signed with key %1.
be: Паведамленне падпісана ключом %1.

en: Message was signed by %2 with key %1.
be: Паведамленне падпісана %2 ключом %1.

en: Status:
be: Статус:

en: Message was signed with unknown key %1.
be: Паведамленне падпісана невядомым ключом %1.

en: Message was signed by %2 (Key ID: %1).
be: Паведамленне падпісана %2 (ID ключа: %1).

en: End of signed message
be: Канец падпісанага паведамлення

en: Add...
be: Дадаць...

en: Modify...
be: Змяніць...

en: No Subject
be: Без тэмы

en: Spam Status:
be: Статус спама:

en: Date:
be: Дата:

en: From:
be: Ад:

en: CC:
be: Копія:

en: BCC:
be: Таемная копія:

en: Reply to:
be: Адказаць:

en: No signature found
be: Подпіс не знойдзены

en: Error verifying the signature
be: Немагчыма праверыць подпіс

en: Status
be: Статус

en: Move to Trash
be: Перанесці ў сметнік

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
be: Файл з назвай "%1" ужо існуе. Ці вы сапраўды хочаце перазапісаць яго?

en: Overwrite File?
be: Перазапісаць файл?

en: Save Attachments To
be: Захаваць далучэнні ў

en: KMail Question
be: Пытанне KMail

en: Keep Signature
be: Захаваць подпіс

en: Description
be: Апісанне

en: Type
be: Тып

en: Size
be: Памер

en: Turn on HTML rendering for this message.
be: Уключыць паказ HTML гэтага паведамлення.

en: Load external references from the Internet for this message.
be: Дазволіць загружаць знешнія спасылкі з сеткі.

en: Expand all quoted text.
be: Паказаць увесь цытуемы тэкст.

en: Collapse quoted text.
be: Схаваць увесь цытуемы тэкст.

en: Could not start certificate manager. Please check your installation.
be: Не атрымалася запусціць мэнэджэр сертыфікатаў. Праверце правільнасць усталёўкі праграмы.

en: KMail Error
be: Памылка KMail

en: Show certificate 0x%1
be: Паказваць сертыфікат 0x%1

en: Address copied to clipboard.
be: Адрас скапіраваны ў буфер абмену.

en: Attachment: %1
be: Далучэнне: %1

en: Execute
be: Выканаць

en: &Set Encoding
be: Вызначыць &знаказбор

en: Auto
be: Аўтаматычна

en: Copy Link Address
be: Скапіраваць адрас спасылкі

en: Open URL
be: Адкрыць URL

en: &View Source
be: &Паказаць крыніцу

en: &Find in Message...
be: Ш&укаць у паведамленні...

en: Save &As...
be: Захаваць &як...

en: Open With...
be: Адкрыць у...

en: Save All Attachments...
be: Захаваць усе далучэнні...

en: URL copied to clipboard.
be: URL скапіраваны ў буфер абмену.

en: &Import
be: &Імпартаваць
