kdepim - en to bs translation catalogue (8 entries)

[ctx: display name for an unnamed attachment]
en: Unnamed
bs: Neimenovan

en: Wrong Crypto Plug-In.
bs: Pogrešan Kripto dodatak!

en: No appropriate crypto plug-in was found.
bs: Nije pronađen odgovarajući kripto dodatak.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
bs: Nije pronađen %1 dodatak.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
bs: Poruka je potpisana, ali ispravnost potpisa ne može biti potvrđena.<br />Razlog: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
bs: Kripto dodatak "%1" ne može dešifrovati poruke.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
bs: Kripto dodatak "%1" ne može dešifrovati podatke.

en: Error: %1
bs: Greška: %1
