kmail - en to cs translation catalogue (9 entries)

[ctx: display name for an unnamed attachment]
en: Unnamed
cs: Nepojmenovaný

en: Wrong Crypto Plug-In.
cs: Chybný modul šifrování.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
cs: Nebyl nalezen vhodný zásuvný modul šifrování.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
cs: Zásuvný modul %1 nebyl nalezen.

en: Crypto plug-in "%1" cannot verify signatures.
cs: Šifrovací modul "%1" nemůže ověřovat podpisy.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
cs: Zpráva je podepsána, ale platnost podpisu nemůže být ověřena.<br />Důvod: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
cs: Zásuvný modul šifrování "%1" nemůže dešifrovat zprávy.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
cs: Zásuvný modul šifrování "%1" nemůže dešifrovat data.

en: Error: %1
cs: Chyba: %1
