kmail - en to da translation catalogue (9 entries)

[ctx: display name for an unnamed attachment]
en: Unnamed
da: Unavngivet

en: Wrong Crypto Plug-In.
da: Forkert krypt.-plugin.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
da: Intet passende krypt.-plugin fundet.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
da: Intet %1-plugin fundet.

en: Crypto plug-in "%1" cannot verify signatures.
da: Krypt.-plugin %1 kan ikke verificere signaturer.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
da: Brevet er signeret, men gyldigheden af signaturen kan ikke verificeres.<br />Årsag: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
da: Krypt.-plugin "%1" kan ikke afkryptere breve.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
da: Krypt.-plugin "%1" kunne ikke afkryptere disse data.

en: Error: %1
da: Fejl: %1
