kmail - en to et translation catalogue (9 entries)

[ctx: display name for an unnamed attachment]
en: Unnamed
et: Nimetu

en: Wrong Crypto Plug-In.
et: Vale krüptoplugin.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
et: Kõlbulikku krüptopluginat ei leitud.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
et: %1 pluginat ei leitud.

en: Crypto plug-in "%1" cannot verify signatures.
et: Krüptoplugin "%1" ei suuda allkirju kontrollida.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
et: Kiri on allkirjastatud, kuid allkirja kehtivust pole võimalik kontrollida.<br />Põhjus: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
et: Krüptoplugin "%1" ei suuda kirju lahti krüptida.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
et: Krüptoplugin "%1" ei suuda andmeid lahti krüptida.

en: Error: %1
et: Viga: %1
