kmail - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Wrong Crypto Plug-In.
eu: Crypto plugin txarra

en: No appropriate crypto plug-in was found.
eu: Ez da cryto plugin egokirik aurkitu

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
eu: Ez da %1 plugin-a aurkitu.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
eu: Mezua sinatuta dago, baina sinaduraren baliozkotasuna ezin da egiaztatu.<br/>Arrazoia: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
eu: "%1" crypto pluginak ezin ditu mezuak desenkriptatu

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
eu: "%1" kriptografia-pluginak ezin du daturik desenkriptatu.

en: Error: %1
eu: Errorea: %1
