kmail - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Wrong Crypto Plug-In.
fy: Ferkearde krypto plug-in

en: No appropriate crypto plug-in was found.
fy: Gjin geskikte Krypto-plugin fûn.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
fy: Gjin %1-plugin fûn.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
fy: It berjocht is ûndertekene, mar de jildigens fan de ûndertekening kin net kontrolearre wurde.<br />Reden: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
fy: De Krypto-plugin "%1" kin hjin berjochten ûntsiferje.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
fy: De krypto-plugin "%1" koe de data net ûntsiferje.

en: Error: %1
fy: Flater: %1
