kmail - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Spam/Ham
hi: स्पैम/हैम

en: Watched/Ignored
hi: देखा/उपेक्षित

en: Encryption
hi: एनक्रिप्शन

en: Signature
hi: हस्ताक्षर

en: Status
hi: स्थिति

en: Sender
hi: प्रेषक

en: Date
hi: तारीख़

en: Size
hi: आकार

en: Folder
hi: फ़ोल्डर

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Message List
hi: संदेश सूची

en: &Move Here
hi: यहाँ खिसकाएँ (&M)

en: &Copy Here
hi: यहाँ नक़ल करें (&C)

en: C&ancel
hi: रद्द करें (&a)
