kmail - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Wrong Crypto Plug-In.
hi: गलत क्रिप्टो प्लग-इन.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
hi: कोई उचित क्रिप्टो प्लग-इन नहीं मिला.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
hi: कोई %1 प्लग-इन नहीं मिला.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
hi: संदेश हस्ताक्षरित है, परंतु हस्ताक्षर की वैधता सत्यापित नहीं की जा सकी..<br />कारण: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
hi: क्रिप्टो प्लग-इन "%1" संदेशों को डिक्रिप्ट नहीं कर सका.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
hi: क्रिप्टो प्लग-इन "%1" डाटा को डिक्रिप्ट नहीं कर सका.

en: Error: %1
hi: त्रुटि: %1
