kmail - en to hsb translation catalogue (5 entries)

[ctx: display name for an unnamed attachment]
en: Unnamed
hsb: Bjez mjena

en: Wrong Crypto Plug-In.
hsb: Wopačna šifrowanska zašćěpka.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
hsb: Žana prawa šifrowanska zašćěpka je so namakała.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
hsb: Powěsć je podpisana, ale podpismo njehodźi so přepruwować. <br/>Přičina: %1

en: Error: %1
hsb: Zmylk: %1
