KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (9 entries)

[ctx: display name for an unnamed attachment]
en: Unnamed
hu: Névtelen

en: Wrong Crypto Plug-In.
hu: Nem megfelelő titkosítási bővítőmodul.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
hu: Nem található megfelelő titkosítási bővítőmodul.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
hu: Nem található %1 bővítőmodul.

en: Crypto plug-in "%1" cannot verify signatures.
hu: A(z) „%1” titkosítási bővítőmodul nem tud elektronikus aláírásokat ellenőrizni.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
hu: Az üzenet elektronikusan alá van írva, de az aláírás hitelessége nem ellenőrizhető.<br />A hiba oka: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
hu: A(z) „%1” titkosítási bővítőmodul nem tud üzeneteket dekódolni.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
hu: A(z) „%1” titkosítási bővítőmodul nem tudta dekódolni az adatokat.

en: Error: %1
hu: Hiba: %1
