kmail - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Wrong Crypto Plug-In.
is: Rangt kóðunaríforrit.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
is: Ekkert viðeigandi kóðunaríforrit fannst.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
is: Ekkert %1 íforrit fannst.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
is: Bréfið er undirritað, en það er ekki hægt að staðfesta lögmæti undirritunarinnar.<br/>Ástæða: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
is: Kóðunaríforritið "%1" getur ekki afkóðað bréf.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
is: Kóðunaríforritið "%1" getur ekki afkóðað gögnin.

en: Error: %1
is: Villa: %1
