kmail - en to kk translation catalogue (281 entries)

en: Reason: %1
kk: Себебі: %1

en: Sorry, no certificates were found in this message.
kk: Кешіріңіз, бұл хатта ешбір куәлік табылмады.

en: Certificate import status:
kk: Куәлікті импорттау күй-жайы:

en: 1 new certificate was imported. | %1 new certificates were imported.
kk[0]: %1 жаңа куәлік импортталды.

en: 1 certificate was unchanged. | %1 certificates were unchanged.
kk[0]: %1 куәлік өзгертілмеді.

en: 1 new secret key was imported. | %1 new secret keys were imported.
kk[0]: %1 жаңа құпия кілттер импортталды.

en: 1 secret key was unchanged. | %1 secret keys were unchanged.
kk[0]: %1 құпия кілттер өзгертілмеді.

en: Sorry, no details on certificate import available.
kk: Кешіріңіз, куәлікті импорттаудың егжей-тегжейі жоқ.

en: Certificate import details:
kk: Куәлікті импорттаудың егжей-тегжейі:

[ctx: Certificate import failed.]
en: Failed: %1 (%2)
kk: Жаңылыс: %1 (%2)

en: Encapsulated message
kk: Ендірілген хат

en: End of encapsulated message
kk: Ендірілген хаттың соңы

en: This message is encrypted.
kk: Бұл хат шифрланған.

en: Decrypt Message
kk: Хаттың шифрын шешу

en: Please wait while the message is being decrypted...
kk: Хаттың шифры шешілгенше күте тұрыңыз

en: Hide Details
kk: Егжей-тегжейін жасыру

en: Encrypted message
kk: Шифрланған хат

en: Show Details
kk: Егжей-тегжейін көрсету

en: Encrypted message (decryption not possible)
kk: Шифрланған хат (шифрын шешу мүмкін емес)

en: Could not decrypt the data.
kk: Деректің шифры шешілмеді.

en: End of encrypted message
kk: Шифрланған хаттың соңы

en: Please wait while the signature is being verified...
kk: Қолтаңбаның тексеруі біткенше күте тұрыңыз

en: Not enough information to check signature. %1
kk: Қолтаңбаны тексеру үшін мәлімет жеткіліксіз. %1

en: Message was signed by %1.
kk: Хатты %1 қолтаңбаланған.

en: Message was signed with unknown key.
kk: Хат беймәлім кілтпен қолтаңбаланған.

en: Message was signed with key %1.
kk: Хат %1 деген кілтімен қолтаңбаланған.

en: Message was signed by %3 on %1 with key %2
kk: Хатты %3 деген %1 %2 деген кілтімен қолтаңбалаған

en: Message was signed on %1 with key %2.
kk: Хат %1 %2 деген кілтімен қолтаңбалаған.

en: Message was signed by %2 with key %1.
kk: Хатты %2 деген %1 деген кілтімен қолтаңбалаған.

en: Status:
kk: Күй-жайы:

en: Message was signed on %1 with unknown key %2.
kk: Хат %1 %2 деген беймәлім кілтімен қолтаңбалаған.

en: Message was signed with unknown key %1.
kk: Хат %1 деген беймәлім кілтімен қолтаңбалаған.

en: The validity of the signature cannot be verified.
kk: Қолтаңбаның шындылығы тексерілмеді.

en: Message was signed by %2 (Key ID: %1).
kk: Хатты %2 қолтаңбалаған (кілттің ID: %1).

en: The signature is valid, but the key's validity is unknown.
kk: Қолтаңбасы дұрыс, бірақ кілттің шындылығы беймәлім.

en: The signature is valid and the key is marginally trusted.
kk: Қолтаңбасы дұрыс, бірақ кілті әбден сенімді емес.

en: The signature is valid and the key is fully trusted.
kk: Қолтаңбасы дұрыс, кілті де әбден сенімді.

en: The signature is valid and the key is ultimately trusted.
kk: Қолтаңбасы дұрыс, кілті де кәміл сенімді.

en: The signature is valid, but the key is untrusted.
kk: Қолтаңбасы дұрыс, бірақ кілті сенімсіз.

en: Warning: The signature is bad.
kk: Ескерту: Қолтаңбасы дұрыс емес.

en: Invalid signature.
kk: Жарамсыз қолтаңба.

en: Not enough information to check signature validity.
kk: Қолтаңбаны тексеру үшін мәлімет жеткіліксіз.

en: Signature is valid.
kk: Қолтаңбасы жарамды.

en: Unknown signature state
kk: Қолтаңбаның күй-жайы беймәлім

en: End of signed message
kk: Қолтаңбаланған хаттың соңы

en: Add...
kk: Қосу...

en: Modify...
kk: Өзгерту...

en: From:
kk: Кімден:

en: Unknown
kk: Беймәлім

en: Subject:
kk: Тақырыбы:

en: Date:
kk: Уақыты:

en: To:
kk: Кімге:

en: CC:
kk: Көшірмесі:

en: BCC:
kk: Жасырып кімге:

en: Grantlee theme "%1" is not valid.
kk: Grantlee "%1" нақышы жарамсыз.

en: No Subject
kk: Тақырыбы жоқ

en: Spam Status:
kk: Спам күй-жайы:

en: Printing mode
kk: Басып шығару режімі

en: Attachments:
kk: Тіркемелері:

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
kk: Беймәлім

en: %1% probability of being spam with confidence %3%.
    
    Full report:
    Probability=%2
    Confidence=%4
kk: %3% сенімділікпен, спам болу ықтималдығы %1%
    
    Толық хабарламасы:
    Ықтималдық=%2
    Сенімділік=%4

en: %1% probability of being spam.
    
    Full report:
    Probability=%2
kk: Спам болу ықтималдығы %1%.
    
    Толық хабарламасы:
    Ықтималдық=%2

en: No Spam agent
kk: "Спам жоқ" агенті

en: Spam filter score not a number
kk: Спам сүзгісінің бағасы сан емес

en: Threshold not a valid number
kk: Берілген шеқ мәні - жарамды сан емес

en: Spam filter score could not be extracted from header
kk: Спам сүзгісінің бағасы айдарынан алынбайды

en: Threshold could not be extracted from header
kk: Шек мәні айдарынан алынбайды

en: Error evaluating spam score
kk: Спам бағалау қатесі

en: %1.
    
    Full report:
    %2
kk: %1.
    
    Толық хабарламасы:
    %2

[ctx: View->]
en: &Headers
kk: &Айдарлар

en: Choose display style of message headers
kk: Хат айдарларың көрсету түрін таңдаңыз

en: Date:
kk: Уақыты:

en: From:
kk: Кімден:

[ctx: To-field of the mailheader.]
en: To:
kk: Кімге:

en: CC:
kk: Көшірме кімге:

en: BCC:
kk: Жасырып кімге:

en: Reply to:
kk: Жауап адресі:

en: Error: Signature not verified
kk: Қате: Қолтаңбасы тексерілмеді

en: Good signature
kk: Дұрыс қолтаңба

en: No public key to verify the signature
kk: Қолтаңбаны тексеретін ашық кілті жоқ

en: No signature found
kk: Қолтаңба табылмады

en: Error verifying the signature
kk: Қолтаңбаны тексеру қатесі

en: Different results for signatures
kk: Қолтаңбаның әртүрлі нәтижелері

en: No status information available.
kk: Күй-жай мәліметі қол жеткізбейді.

en: Good signature.
kk: Қолтаңба дұрыс.

en: One key has expired.
kk: Бір кілттің мерзімі өтіп кеткен.

en: The signature has expired.
kk: Қолтаңбаның мерзімі өтіп кеткен.

en: Unable to verify: key missing.
kk: Тексеру мүмкін емес: кілті жоқ.

en: CRL not available.
kk: CRL қол жеткізбейді.

en: Available CRL is too old.
kk: Бар CRL тым ескі.

en: A policy was not met.
kk: Ережесі сәйкес келмейді.

en: A system error occurred.
kk: Жүйелік қате пайда болды.

en: One key has been revoked.
kk: Кілттердің біреуі қайтарылып алынған.

en: certificate
kk: куәлік

[ctx: Start of warning message.]
en: Warning:
kk: Ескерту:

en: Sender's mail address is not stored in the %1 used for signing.
kk: Қолтаңбалау үшін қолданылған %1 дегенде жіберушінің адресі сақталмаған.

en: sender:
kk: жіберуші:

en: stored:
kk: сақталған:

en: No mail address is stored in the %1 used for signing, so we cannot compare it to the sender's address %2.
kk: Қолтаңбалау үшін қолданылған %1 дегенде пошта адресі сақталмаған, сонымен %2 жіберушінің адресімен салыстыру мүмкін емес.

en: Status
kk: Күй-жайы

en: This message may be a scam. <a href="scamdetails">(Details...)</a>
kk: Бұл алаяқтық хабарлама сияқты. <a href="scamdetails">(Егжей-тегжейі...)</a>

en: Move to Trash
kk: Шелекке тастау

en: I confirm it's not a scam
kk: Алаяқтық емес, құптаймын

en: Add email to whitelist
kk: Эл.поштаны "Ақ тізіміне" кіргізу

en: Disable scam detection for all messages
kk: Бүкіл хабарламалар алаяқтыққа тексерілмесін

en: This email contains a link which reads as '%1' in the text, but actually points to '%2'. This is often the case in scam emails to mislead the recipient
kk: Бұл хатта мәтіні '%1' деп оқылатын, бірақ шынында '%2' дегенге бағыттайтын сілтемесі бар. Бұл көбінде алаяқтар алдауға қолданатын тәсіл.

en: This email contains a link which points to a numerical IP address (%1) instead of a typical textual website address. This is often the case in scam emails.
kk: Бұл хатта кәдімгі мәтінді веб-сайт атауы орында IP-адресі (%1) келтірілген сілтемесі бар. Бұл көбінде алаяқтар алдауға қолданатын тәсіл.

en: This email contains a link which points to a hexadecimal IP address (%1) instead of a typical textual website address. This is often the case in scam emails.
kk: Бұл хатта кәдімгі мәтінді веб-сайт атауы орында оналтылық санды IP-адресі (%1) келтірілген сілтемесі бар. Бұл көбінде алаяқтар алдауға қолданатын тәсіл.

en: This email contains a link (%1) which has a redirection
kk: Бұл хатта қайта бағыттайтын (%1) сілтеме бар

en: This email contains a link (%1) which contains multiple http://. This is often the case in scam emails.
kk: Бұл хатта бірнеше http:// дегені бар сілтеме (%1) келтірілген. Бұл көбінде алаяқтар алдауға қолданатын тәсіл.

en: This email contains a shorturl (%1). It can redirect to another server.
kk: Бұл хатта қысқа URL бар (%1). Ол басқа серверге бағытап кетуі мүмкін.

en: Message contains form element. This is often the case in scam emails.
kk: Хабарламада пішін элементі бар. Бұл көбінде алаяқтар алдауға қолданатын тәсіл.

en: Details:
kk: Егжей-тегжейі:

en: No network connection detected, we cannot expand url.
kk: Желіге қосылымы жоқ, URL тарқатылмады.

en: Short url '%1' redirects to '%2'.
kk: '%1' қысқа URL бағыттауды '%2' дегенге өзгертеді.

note: i18n: ectx: label, entry (PrintSelectedText), group (Print)
en: Only print selected text in viewer
kk: Қарау құралында таңдалғаны ғана басып шығарылсын

note: i18n: ectx: label, entry (PrintBackgroundColorImages), group (Print)
en: Specifies whether the background color and images are also drawn when the page is printed.
kk: Бет басылғанда, оның ая түстері мен кескіндері бірге басылып шығарылсын ба, жоқ па, ұйғару.

note: i18n: ectx: label, entry (MinimumFontSize), group (Fonts)
en: When we render html do not use font size inferior to minimum size.
kk: html-ді көрсеткенде минималды өлшемінен кем қаріпті қолданбау.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowExpandQuotesMark), group (Reader)
en: Show expand/collapse quote marks
kk: Дәйексөз жайылып/бүктеліп көрсетілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowExpandQuotesMark), group (Reader)
en: Enable this option to show different levels of quoted text. Disable to hide the levels of quoted text.
kk: Осыны таңдасаңыз, дәйексөздің әртүрлі деңгейлерін көрсетеді. Дәйексөздің деңгейін көрсету кажеті болмаса - белгісін алып тастаңыз.

note: i18n: ectx: label, entry (CollapseQuoteLevelSpin), group (Reader)
en: Automatic collapse level:
kk: Келесі деңгейін автожасыру:

note: i18n: ectx: label, entry (ShrinkQuotes), group (Reader)
en: Reduce font size for quoted text
kk: Дәйексөз мәтінін қаріп өлшемі кішірейтілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShrinkQuotes), group (Reader)
en: Enable this option to show quoted text with a smaller font.
kk: Дәйексөздері кішірек қаріппен жазылсын десеңіз - осы белгіні қойыңыз.

note: i18n: ectx: label, entry (AlwaysDecrypt), group (Reader)
en: Always decrypt messages when viewing or ask before decrypting
kk: Хаттарды қарағанда олардың шифры әрқашанда шешілсін я шешу алдында сұралсын

note: i18n: ectx: label, entry (MimeTreeMode2), group (Reader)
en: Message Structure Viewer
kk: Хаттың құрылым көрінісі

note: i18n: ectx: label, entry (MimeTreeMode2), group (Reader)
en: Show never
kk: Ешқашанда көрсетілмесін

note: i18n: ectx: label, entry (MimeTreeMode2), group (Reader)
en: Show always
kk: Әрқашанда көрсетілсін

note: i18n: ectx: label, entry (headerPluginStyleName), group (Reader) i18n: ectx: label, entry (headerStyle), group (Reader)
en: What style of headers should be displayed
kk: Айдарлары қай стилінде көрсетіледі

note: i18n: ectx: label, entry (headerSetDisplayed), group (Reader)
en: How much of headers should be displayed
kk: Неше айдарлар көрсетілсін

note: i18n: ectx: label, entry (htmlMail), group (Reader)
en: Prefer HTML to plain text
kk: HTML-ді жай мәтіннен артық көру

note: i18n: ectx: label, entry (htmlLoadExternal), group (Reader)
en: Allow messages to load external references from the Internet
kk: Интернеттен сыртқы сілтемелерді жүктеу рұқсат етілсін

note: i18n: ectx: label, entry (attachmentStrategy), group (Reader)
en: How attachments are shown
kk: Тіркеме қалай көрсетілсін

note: i18n: ectx: label, entry (RecycleQuoteColors), group (Reader)
en: Specifies whether to reuse the quote color, beyond the 3rd level
kk: 3-деңгейден әрі дәйексөз түсін қайталауы керек пе анықтау

note: i18n: ectx: label, entry (AccessKeyEnabled), group (Reader)
en: Activate Access Key
kk: Қатынау кілтін белсендету

note: i18n: ectx: label, entry (ScamDetectionEnabled), group (Reader)
en: KMail can analyze messages for suspected email scams by looking for common techniques used to deceive you
kk: KMail хаттарда жиі қолданатын алдау тәсілдер бар ма деп талдап, алаяқтардың хаттарын таниды.

note: i18n: ectx: label, entry (ScamDetectionWhiteList), group (Reader)
en: List of emails in scam white list
kk: Эл.пошта алаяқтық емес адрестер "Ақ" тізімі

note: i18n: ectx: label, entry (notSendWhenEncrypted), group (MDN)
en: Do not send MDNs in response to encrypted messages
kk: Шифрланған хаттарға MDN жауаптар жіберілмесін

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultPolicy), group (MDN)
en: Specifies the default policy to use, for the Message Disposition Notifications (for internal use only)
kk: Хатпен не істеген туралы хабарламасының әдетті ережесі (тек ішкі қолданысы үшін)

note: i18n: ectx: label, entry (QuoteMessage), group (MDN)
en: Specifies the default quoting action to take, when replying to a message (for internal use only)
kk: Хатқа жауап бергендегі әдетті дәйектеу амалы (тек ішкі қолданысы үшін)

note: i18n: ectx: label, entry (LegacyMangleFromToHeaders), group (Invitations)
en: Mangle From:/To: headers in replies to replies
kk: Жауақа берген жауапта Кімден:/Кімге: айдарларын қайталау

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LegacyMangleFromToHeaders), group (Invitations)
en: Microsoft Outlook has a number of shortcomings in its implementation of the iCalendar standard; this option works around one of them. If you have problems with Outlook users not being able to get your replies, try setting this option.
kk: Microsoft Outlook бағдарламасында бірқатар кемістіктер бар, мысалы  iCalendar стандартын жүзеге асыруда. Бұл параметр осындай бір қатені айналып шығу үшін. Егер Outlook пайдаланушылармен хат алмасқанда олар жауабыңызды ала алмаса, осы параметрді орнатып көріңіз.

note: i18n: ectx: label, entry (LegacyBodyInvites), group (Invitations)
en: Send groupware invitations in the mail body
kk: Бірлескен іс шақырулары хат бетінде жіберілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LegacyBodyInvites), group (Invitations)
en: Microsoft Outlook has a number of shortcomings in its implementation of the iCalendar standard; this option works around one of them. If you have problems with Outlook users not being able to get your invitations, try setting this option.
kk: Microsoft Outlook бағдарламасында бірқатар кемістіктер бар, мысалы  iCalendar стандартын жүзеге асыруда. Бұл параметр осындай бір қатені айналып шығу үшін. Егер Outlook пайдаланушыларына шақыру хат жібергенде олар шақыруларыңызды ала алмаса, осы параметрді орнатып көріңіз.

note: i18n: ectx: label, entry (ExchangeCompatibleInvitations), group (Invitations)
en: Exchange-compatible invitation naming
kk: Шақыру хаты Exchange-үйлесімді болсын

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ExchangeCompatibleInvitations), group (Invitations)
en: Microsoft Outlook, when used in combination with a Microsoft Exchange server, has a problem understanding standards-compliant groupware email. Turn this option on to send groupware invitations in a way that Microsoft Exchange understands.
kk: Microsoft Outlook бағдарламасында, ол Microsoft Exchange серверімен істегенде, топтық іске байлансты хаттары тану мәселесі бар. Microsoft Exchange топтық іс шақыруларды түсіну үшін осы параметрін қосып қойыңыз.

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticSending), group (Invitations)
en: Automatic invitation sending
kk: Шақыру автоматты түрде жіберілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AutomaticSending), group (Invitations)
en: When this is checked, you will not see the mail composer window. Instead, all invitation mails are sent automatically. If you want to see the mail before sending it, you can uncheck this option. However, be aware that the text in the composer window is in iCalendar syntax, and you should not try modifying it by hand.
kk: Осы белгі қойылса, шақыруды жібергенде құрастырғыш терезесі көрсетілмей, барлық шақыру поштасы автоматты түрде жіберіледі. Егер жібермек поштаны көргіңіз келсе, бұл белгіні алып тастаңыз. Бірақ көрсетілетін мәтін iCalendar пішімінде болады, ол қолмен өзгертуге арналмаған.

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteInvitationEmailsAfterSendingReply), group (Invitations) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mDeleteInvitations)
en: Delete invitation emails after the reply to them has been sent
kk: Жауабы жіберілген соң шақыру хаты өшірілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DeleteInvitationEmailsAfterSendingReply), group (Invitations)
en: When this is checked, received invitation emails that have been replied to will be moved to the Trash folder, once the reply has been successfully sent.
kk: Бұл белгі қойылса, жауабы керек шақырулар, оларға жауабы берілген соң, Шелекке кетеді.

note: i18n: ectx: label, entry (UseFixedFont), group (Composer)
en: Use Fi&xed Font
kk: Ені б&ірыңғай қаріп

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Groupware Compatibility && Legacy Options
kk: Бірлесіп іс атқаруының үйлесімділік параметрлері

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mLegacyMangleFromTo)
en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitation replies
kk: Шақыруына берілген жауабыңызды Outlook(tm) түсіну үшін осы параметрді қосыңыз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mLegacyMangleFromTo)
en: &Mangle From:/To: headers in replies to invitations
kk: Шақыруға жауаптарында Кімден/Кімге: айдарлары Outlook үшін бейімделсін

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mLegacyBodyInvites)
en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitations
kk: Шақыруына берілген жауабыңызды Outlook(tm) түсіну үшін осы параметрді қосыңыз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mLegacyBodyInvites)
en: Send &invitations in the mail body
kk: &Шақыру хаттың бетінде жіберілсін

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mExchangeCompatibleInvitations)
en: Microsoft Outlook, when used in combination with a Microsoft Exchange server,
    has a problem understanding standards-compliant groupware email.
    Turn this option on to send groupware invitations in a way that Microsoft Exchange understands.
kk: Microsoft Outlook бағдарламасында, ол Microsoft Exchange серверімен істегенде,
    топтық іске байлансты хаттары тану мәселесі бар.
    Microsoft Exchange топтық іс шақыруларды түсіну үшін осы параметрін қосып қойыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mExchangeCompatibleInvitations)
en: Exchange-compatible invitation &naming
kk: Шақыру хаты Exchange-ү&йлесімді болсын

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mAutomaticSending)
en: When this is on, the user will not see the mail composer window. Invitation mails are sent automatically.
kk: Белгісі қойылса, шақыру автоматты түрде, хат құрастырғыш терезесі көрсетілмей, жіберіледі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutomaticSending)
en: &Automatic invitation sending
kk: Шақыру &автоматты түрде жіберілсін

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Options
kk: Параметрлер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mPrintEmptySelectedText)
en: Print only selected text
kk: Таңдалған мәтіні ғана басып шығарылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, respectExpandCollapseSettings)
en: Respect &expand/collapse quote marks settings
kk: Дәйексөз &жайылу/бүктелу баптауы істесін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, printBackgroundColorAndImages)
en: Print background color and images
kk: Ая түсі мен кескіні басып шығарылсын

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Settings)
en: Viewer settings
kk: Қарау құрал параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AccessKeyEnabled)
en: Enable access key
kk: Қатынау пернесі болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShrinkQuotes)
en: Reduce font size for &quoted text
kk: &Дәйексөз мәтінін қаріп өлшемі кішірейтілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowExpandQuotesMark)
en: Show &expand/collapse quote marks
kk: Дәйексөз &жайылып/бүктеліп көрсетілсін

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
kk: "%1" деп аталған файл бар ғой. Оны қайта жазғыңыз келе ме?

en: Overwrite File?
kk: Файл үстінен жаза берейік пе?

en: Save Attachments To
kk: Келесіге тіркемені сақтау

[ctx: filename for an unnamed attachment]
en: attachment.1
kk: тіркеме.1

en: Save Attachment
kk: Тіркемені сақтау

[ctx: filename for the %1-th unnamed attachment]
en: attachment.%1
kk: тіркеме.%1

en: The part %1 of the message is encrypted. Do you want to keep the encryption when saving?
kk: Хаттың %1 бөлігі шифрланған. Хат шифрланған түрде сақталсын ба?

en: KMail Question
kk: KMail сұрағы

en: Keep Encryption
kk: Шифрлауды сақтау

en: Do Not Keep
kk: Шифрлауды сақтамау

en: The part %1 of the message is signed. Do you want to keep the signature when saving?
kk: Хаттың %1 бөлігі қолтаңбаланған. Қолтаңбаланған хатты сақтағыңыз келе ме?

en: Keep Signature
kk: Қолтаңбалауды сақтау

en: Error saving attachment
kk: Тіркемесін сақтау қатесі

en: Found no attachments to save.
kk: Сақталатын тіркеме табылмады.

en: message
kk: хат

en: Save Message | Save Messages
kk[0]: Хаттарды &сақтау

en: File %1 could not be loaded.
kk: %1 файлы жүктелмейді.

en: Error loading message
kk: Хатты жүктегенде қате пайда болды

en: File %1 could not be created.
kk: %1 файлы құрылмады.

en: Error saving message
kk: Хат сақтау қатесі

en: We cannot save message.
kk: Хат сақталмады.

en: Open &with %1
kk: %1 де&генмен ашу

en: Edit with:
kk: Мынамен өңдеу:

en: KMail is unable to detect when the chosen editor is closed. To avoid data loss, editing the attachment will be aborted.
kk: KMail таңдалған редактордың жабылған кезін байқай алмайды. Деректерді жоғалтып алмау үшін тіркемені өңдеу доғарылады.

en: Unable to edit attachment
kk: Тіркемені өңдеу мүмкін емес.

en: body part
kk: бет бөлігі

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Type
kk: Түрі

en: Size
kk: Өлшемі

en: Turn on HTML rendering for this message.
kk: Бұл хатты HTML түрде көрсету керек.

en: Load external references from the Internet for this message.
kk: Бұл хат үшін Интернеттен сыртқы сілтемелерді жүктеу керек.

en: Work online.
kk: Желіде істеу.

en: Make account online.
kk: Тіркелгіні онлайн қылу.

en: Decrypt message.
kk: Хаттың шифрын шешу.

en: Show signature details.
kk: Қолтаңба егжей-тегжейін көрсету.

en: Hide signature details.
kk: Қолтаңба егжей-тегжейлерін жасыру.

en: Expand all quoted text.
kk: Барлық тырнақшадағы мәтін тарқатылып көрсетілсін.

en: Collapse quoted text.
kk: Барлық тырнақшадағы мәтін жасырылсын.

en: Could not start certificate manager. Please check your installation.
kk: Куәліктер менеджері жегілмеді. Орнатылғанын тексеріңіз.

en: KMail Error
kk: KMail қатесі

en: Show certificate 0x%1
kk: 0x%1 куәлігі көрсетілсін

en: &Open in Address Book
kk: Адрестік кітапшасында а&шу

en: &Copy Email Address
kk: Эл.пошта адресін &көшіріп алу

en: Address copied to clipboard.
kk: Адрес алмасу буферіне көшірімеленді.

en: Lookup the contact in KAddressbook
kk: Контактты KAddressbook-та іздеу

en: Attachment: %1
kk: Тіркеме: %1

en: Encapsulated Message (Subject: %1)
kk: Ендірілген хат (Тақырыбы: %1)

en: Encapsulated Message
kk: Ендірілген хат

en: Unnamed attachment
kk: Аталмаған тіркеме

en: Show GnuPG Audit Log for this operation
kk: Бұл әрекет туралы GnuPG аудит журналын көрсету

en: Opening URL...
kk: URL адресін ашу...

[ctx: @info]
en: Do you really want to execute <filename>%1</filename>?
kk: Шынымен <filename>%1</filename> дегенді орындауды қалайсыз ба?

en: Execute
kk: Орындау

en: Loading message...
kk: Хаттарды жүктеу...

en: Deleting an attachment from an encrypted or old-style mailman message is not supported.
kk: Шифрланған немесе ескі mailman пішімдегі хаттарының тіркемелерін өшіруі істелмейді.

en: Delete Attachment
kk: Тіркемесін өшіру

en: Deleting an attachment might invalidate any digital signature on this message.
kk: Тіркемені өшру хаттың цифрлық қолтаңбасын бұзуы мүмкін.

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
kk: Мынамен &ашу...

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other...
kk: &Басқа...

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
kk: Мынамен &ашу...

[ctx: to open]
en: Open
kk: Ашу

[ctx: to view something]
en: View
kk: Көру

en: Scroll To
kk: Мынаған дейін жүгірту

en: Save As...
kk: Былай сақтау...

en: Copy
kk: Көшіріп алу

en: Properties
kk: Қасиеттері

[ctx: View->]
en: &Attachments
kk: &Тіркемелер

en: Choose display style of attachments
kk: Тіркемені көрсету түрін таңдаңыз

[ctx: View->attachments->]
en: &As Icons
kk: &Таңбаша түрінде

en: Show all attachments as icons. Click to see them.
kk: Барлық тіркемелерді таңбаша түрінде көрсету. Қарау үшін оларды түрту керек.

[ctx: View->attachments->]
en: &Smart
kk: &Парасаты

en: Show attachments as suggested by sender.
kk: Тіркемелерді жіберуші ұсынған күйінде көрсету.

[ctx: View->attachments->]
en: &Inline
kk: &Хат бетінде

en: Show all attachments inline (if possible)
kk: Тіркеме хаттың мәтін бетінде (мүмкін болса) көрсету

[ctx: View->attachments->]
en: &Hide
kk: &Жасыру

en: Do not show attachments in the message viewer
kk: Хат бетінде тіркемелерді көрсетпеу

[ctx: View->attachments->]
en: In Header Only
kk: Тек айдарында

en: Show Attachments only in the header of the mail
kk: Хаттарының тіркемелері тек айдарында ғана көрсетілсін

en: &Set Encoding
kk: Кодтамасын &орнату

en: Auto
kk: Авто

en: Select All Text
kk: Барлық мәтінді таңдау

en: Copy Link Address
kk: Адресін көшірп алу

en: Open URL
kk: URL адресін ашу

en: Show Message Structure
kk: Хат құрылымын көрсету

en: &View Source
kk: Бастапқы кодын кө&ру

en: &Save Display Format
kk: Көрсету пішімін &сақтау

en: &Reset Display Format
kk: Көрсету пішімін &ысыру

en: Scroll Message Up
kk: Хатты жоғарға жүгірту

en: Scroll Message Down
kk: Хатты төменге жүгірту

en: Scroll Message Up (More)
kk: Хатты жоғарға жүгірту (біртіндеп)

en: Scroll Message Down (More)
kk: Хатты төменге жүгірту (біртіндеп)

en: Toggle HTML Display Mode
kk: HTML көрсету режімін ауыстыру

en: Toggle display mode between HTML and plain text
kk: HTML ден жәй мәтінді көрсету режіміне немесе кері ауысу

en: Load external references
kk: Сыртқы сілтемелерді жүктеу

en: Speak Text
kk: Мәтінді дауыстау

en: Copy Image Location
kk: Кескін сілтемесін көшірмелеу

en: &Find in Message...
kk: &Хаттарда табу...

en: Save &As...
kk: &Былай сақтау...

en: Open With...
kk: Мынамен ашу...

en: Save All Attachments...
kk: Барлық тіркемелерді сақтау...

en: Copy Email Address
kk: Эл.пошта адресін көшіріп алу

en: URL copied to clipboard.
kk: URL алмасу буферіне көшірімеленді.

en: Message loading failed: %1.
kk: Хаттың жүктеу жаңылысы: %1.

en: Message not found.
kk: Хат табылмады.

en: Do not ask again
kk: Ендігәрі сұралмасын

[ctx: 'HTML Message' with html linebreaks between each letter and in bold text.]
en: <qt><b><br />H<br />T<br />M<br />L<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e</b></qt>
kk: <qt><b><br />H<br />T<br />M<br />L<br /> <br />Х<br />а<br />б<br />а<br />р<br />л<br />а<br />м<br />а</b></qt>

[ctx: 'No HTML Message' with html linebreaks between each letter.]
en: <qt><br />N<br />o<br /> <br />H<br />T<br />M<br />L<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e</qt>
kk: <qt><br />H<br />T<br />M<br />L<br /> <br />ж<br />о<br />қ</qt>

[ctx: 'Plain Message' with html linebreaks between each letter.]
en: <qt><br />P<br />l<br />a<br />i<br />n<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e<br /></qt>
kk: <qt><br />Ж<br />ә<br />й<br /> <br />м<br />ә<br />т<br />і<br />н<br /></qt>

en: <qt>Invitations are normally sent as attachments to a mail. This switch changes the invitation mails to be sent in the text of the mail instead; this is necessary to send invitations and replies to Microsoft Outlook.<br />But, when you do this, you no longer get descriptive text that mail programs can read; so, to people who have email programs that do not understand the invitations, the resulting messages look very odd.<br />People that have email programs that do understand invitations will still be able to work with this.</qt>
kk: <qt>Әдетте шақыру пошта тіркемесі түрінде жіберіледі. Бұл параметр қосылса, Microsoft Outlook-пен шақыру-жауаптармен алмасу үшін, шақыру және оның жауабы тікелей хат мәтіні арқылы жіберіледі.<br />Бірақ бұл кезде бұндай хатта жазылатын түсініктеме болмайды, сондықтан шақыру пішімін түсінбейтін пошта бағдарламасын қолданатындар бұл хаттың түріне таң қалуы мүмкін.<br />Ал шақыру хаттарды түсінетін пошта бағдарламалардың иелері бұндай шақырулармен жұмыс істей береді.</qt>

[ctx: Unchanged mail message]
en: Raw Source
kk: Бастапқы түрі

en: Raw, unmodified mail as it is stored on the filesystem or on the server
kk: Бастапқы, түрлендірілмеген, сервер файл жүйесінде сақталған түрдегі хат

[ctx: Mail message as shown, in HTML format]
en: HTML Source
kk: HTML бастапқы коды

en: HTML code for displaying the message to the user
kk: Хаттың пайдаланушыға көрсетілетін HTML коды

en: &Import
kk: &Импорттау
