kmail - en to lv translation catalogue (8 entries)

[ctx: display name for an unnamed attachment]
en: Unnamed
lv: Nenosaukts

en: Wrong Crypto Plug-In.
lv: Nepareizs šifrēšanas spraudnis.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
lv: Nav atrasts piemērots šifrēšanas spraudnis.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
lv: Nav atrasts neviens %1 spraudnis.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
lv: Šī vēstule ir parakstīta, bet paraksta īstumu nevar apstiprināt. <br/>Iemesls: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
lv: Šifrēšanas spraudnis "%1" nespēj atšfirēt vēstules.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
lv: Šifrēšanas spraudnis "%1" nespēja atšifrēt datus.

en: Error: %1
lv: Kļūda: %1
