kmail - en to mk translation catalogue (12 entries)

en: Watched/Ignored
mk: Следена/игнорирана

en: Encryption
mk: Криптирање

en: Signature
mk: Потпис

en: Status
mk: Статус

en: Sender
mk: Испраќач

en: Date
mk: Датум

en: Size
mk: Големина

en: Folder
mk: Папка

en: Message List
mk: Листа со пораки

en: &Move Here
mk: Пре&мести тука

en: &Copy Here
mk: &Копирај тука

en: C&ancel
mk: Отк&ажи
