kmail - en to nds translation catalogue (8 entries)

[ctx: display name for an unnamed attachment]
en: Unnamed
nds: Ahn Naam

en: Wrong Crypto Plug-In.
nds: Verkehrt Verslötel-Moduul.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
nds: Keen passen Verslötel-Moduul funnen.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
nds: Keen %1-Moduul funnen.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
nds: De Naricht is ünnerschreven, man dat Gellen vun de Ünnerschrift kann nich pröövt warrn.<br />Grund: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
nds: Verslötel-Moduul "%1" kann keen Narichten opslöteln.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
nds: Verslötel-Moduul "%1" kunn de Daten nich opslöteln.

en: Error: %1
nds: Fehler: %1
