kmail - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Spam/Ham
ne: स्पाम/हाम

en: Watched/Ignored
ne: हेरिएको/उपेक्षा गरिएको

en: Encryption
ne: गुप्तिकरण

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Status
ne: स्थिति

en: Sender
ne: प्रेषक

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: साइज

en: Folder
ne: फोल्डर

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Message List
ne: सन्देश सूची

en: &Move Here
ne: यहाँ सार्नुहोस्

en: &Copy Here
ne: यहाँ प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: C&ancel
ne: रद्द गर्नुहोस्
