kmail - en to ro translation catalogue (8 entries)

[ctx: display name for an unnamed attachment]
en: Unnamed
ro: Nedenumit

en: Wrong Crypto Plug-In.
ro: Modul criptografic greșit.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
ro: Nu a fost găsit niciun modul criptografic corespunzător.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
ro: Nu a fost găsit niciun modul %1.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
ro: Mesajul este semnat, însă validitatea semnăturii nu poate fi verificată. <br />Motiv: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
ro: Modulul criptografic „%1” nu poate decripta mesajele.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
ro: Modulul criptografic „%1” nu poate decripta datele.

en: Error: %1
ro: Eroare: %1
