kmail - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Wrong Crypto Plug-In.
se: Boasttu krypteren-lassemodula.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
se: Ii gávdnan heivvolaš krypterenlassemodula.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
se: %1 lassemodula ii gávdnon.

en: Crypto plug-in "%1" cannot verify signatures.
se: Krypterenlassemodula «%1» ii sáhte nannet vuolláičállagii.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
se: Reive lea vuolláičállon, muhto ii sáhte geahččalit jos vuolláičála gusto.<br />Sivva lea: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
se: Krypterenlassemodula «%1» ii sáhte dekrypteret reivviid.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
se: Krypteren lassemodula %1 ii sáhttán dekrypteret dataid.

en: Error: %1
se: Meattáhus: %1
