kmail - en to sl translation catalogue (9 entries)

[ctx: display name for an unnamed attachment]
en: Unnamed
sl: Neimenovana

en: Wrong Crypto Plug-In.
sl: Napačen šifrirni vtičnik.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
sl: Ustreznega šifrirnega vstavka ni bilo mogoče najti.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
sl: Vstavka za %1 ni bilo mogoče najti.

en: Crypto plug-in "%1" cannot verify signatures.
sl: Šifrirni vtičnik "%1" ne more preverjati podpisov.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
sl: Sporočilo je podpisano, vendar veljavnosti podpisa ni mogoče preveriti. <br />Razlog: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
sl: Šifrirni vtičnik "%1" ne more dešifrirati sporočil.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
sl: Šifrirni vtičnik "%1" ni mogel dešifrirati podatkov.

en: Error: %1
sl: Napaka: %1
