kmail - en to ta translation catalogue (9 entries)

[ctx: display name for an unnamed attachment]
en: Unnamed
ta: பெயரிடப்படாதது

en: Wrong Crypto Plug-In.
ta: தவறான மறையீடு செருகல்

en: No appropriate crypto plug-in was found.
ta: செருகல் காணவில்லை.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
ta: செருகு நிரல் %1 கண்டுபிடிக்க முடியவில்லை

en: Crypto plug-in "%1" cannot verify signatures.
ta: "%1" என்ற மறையாக்க செருகுநிரலால் கையொப்பங்களை சரிபார்க்க முடியாது.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
ta: கையொப்பத்தின் செல்லுபடி சரிபார்க்க முடியவில்லை.<br />காரணம்: %1.

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
ta: மறை செருகி "%1" செய்திகளை மறைவிலக்கு செய்ய முடியவில்லை

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
ta: மறை செருகி "%1" செய்திகளை மறைவிலக்கு செய்ய முடியவில்லை.

en: Error: %1
ta: சிக்கல்: %1
