kmail - en to tg translation catalogue (9 entries)

en: Encryption
tg: Рамзгузорӣ

en: Sender
tg: Фиристонанда

en: Date
tg: Сана

en: Size
tg: Андоза

en: Folder
tg: Папка

en: Message List
tg: Рӯйхати иттилоот

en: &Move Here
tg: &Ба ин ҷо ҷойгир кардан

en: &Copy Here
tg: &Ба ин ҷо копӣ кардан

en: C&ancel
tg: &Барҳам додан
