kmail - en to tg translation catalogue (111 entries)

en: Reason: %1
tg: Сабаб: %1

en: Sorry, no certificates were found in this message.
tg: Бубахшед, барои ин иттилоот ягон сертификат ёфт нашуд.

en: Certificate import status:
tg: Вазъияти воридоти сертификатҳо:

en: 1 new certificate was imported. | %1 new certificates were imported.
tg[0]: %1 сертификат ворид карда шуд.
tg[1]: %1 сертификатҳо ворид карда шуданд.

en: 1 certificate was unchanged. | %1 certificates were unchanged.
tg[0]: %1 сертификат тағйир ёфта набуд.
tg[1]: %1 сертификатҳо тағйир ёфта набуданд.

en: 1 new secret key was imported. | %1 new secret keys were imported.
tg[0]: %1 калиди пинҳонӣ ворид карда шуд.
tg[1]: %1 калидҳои пинҳонӣ ворид карда шуданд.

en: 1 secret key was unchanged. | %1 secret keys were unchanged.
tg[0]: %1 калиди пинҳонӣ тағйир ёфта набуд.
tg[1]: %1 калидҳои пинҳонӣ тағйир ёфта набуданд.

en: Sorry, no details on certificate import available.
tg: Бубахшед, ҷузъиётҳои воридоти сертификат дастрас нестанд.

en: Certificate import details:
tg: Ҷузъиёти вориди сертификатҳои:

en: Encapsulated message
tg: Иттилооти сохташуда

en: End of encapsulated message
tg: Поёни иттилооти сохташуда

en: Encrypted message
tg: Иттилооти рамзгузошташуда

en: Encrypted message (decryption not possible)
tg: Иттилоот рамзгузорӣ шудааст (рамзхонӣ имконпазир нест)

en: End of encrypted message
tg: Поёни иттилооти рамзгузошташуда

en: Not enough information to check signature. %1
tg: Иттилоот барои озмоиши имзо нокифоя аст. %1

en: Message was signed by %1.
tg: Иттилоот бо %1 имзо шудааст.

en: Message was signed with unknown key.
tg: Иттилоот бо калиди номаълум имзо шудааст.

en: Message was signed with key %1.
tg: Иттилоот бо калиди %1 имзо шудааст.

en: Message was signed by %3 on %1 with key %2
tg: Иттилоотро %3 дар %1 бо калиди %2 имзо кардааст

en: Message was signed on %1 with key %2.
tg: Иттилоот бо %1 калиди %2 имзо шудааст.

en: Message was signed by %2 with key %1.
tg: Иттилоотро %2 бо калиди %1 имзо шудааст.

en: Status:
tg: Вазъият:

en: Message was signed on %1 with unknown key %2.
tg: Иттилоотро %1 бо калиди номаълуми %2 имзо шудааст.

en: Message was signed with unknown key %1.
tg: Иттилоот бо калиди номаълуми %1 имзо шудааст.

en: The validity of the signature cannot be verified.
tg: Наметавонам ҳақиқияти имзоро муайян кунам.

en: Message was signed by %2 (Key ID: %1).
tg: Иттилоот бо %2 (калиди ID: %1) имзо шудааст.

en: The signature is valid, but the key's validity is unknown.
tg: Имзоот дуруст аст, аммо саҳеҳияти калид номаълум аст.

en: The signature is valid and the key is marginally trusted.
tg: Имзоот дуруст аст, аммо калид нопурра озмоида шудааст.

en: The signature is valid and the key is fully trusted.
tg: Имзо дуруст аст ва калид пурра озмоида шудааст.

en: The signature is valid and the key is ultimately trusted.
tg: Имзо дуруст аст ва калид қатъиян озмоида шуд.

en: The signature is valid, but the key is untrusted.
tg: Имзо саҳеҳ аст, аммо калид озмоида нашудааст.

en: Warning: The signature is bad.
tg: Огоҳӣ: хатогӣ дар имзоот.

en: End of signed message
tg: Поёни иттилооти имзошуда

en: Add...
tg: Афзудан...

en: Modify...
tg: Таъғир додан...

en: No Subject
tg: Мавзӯъ мавҷуд надорад

[ctx: View->]
en: &Headers
tg: &Унвонот

en: Choose display style of message headers
tg: Формати тасвироти унвонотро интихоб кунед

en: Date:
tg: Сана:

en: From:
tg: Фиристанда:

en: Reply to:
tg: Адреси бозгашт:

en: Error: Signature not verified
tg: Хато: қодир ба озмоиши имзо нестам

en: Good signature
tg: Имзои дуруст

en: No public key to verify the signature
tg: Калиди кушод барои озмоиши имзо мавҷуд нест

en: No signature found
tg: Имзо ёфт нашуд

en: Error verifying the signature
tg: Хатогӣ ҳангоми озмоиши имзо

en: Different results for signatures
tg: Натиҷаҳои гуногун барои имзо

en: No status information available.
tg: Иттилооти вазъият мавҷуд нест.

en: Good signature.
tg: Имзои дуруст.

en: One key has expired.
tg: Як калид таъхир карда шудааст.

en: The signature has expired.
tg: Имзо таъхир карда шудааст.

en: Unable to verify: key missing.
tg: Хатогӣ ҳангоми озмоиш: калид мавҷуд нест.

en: CRL not available.
tg: CRL дастрас нест.

en: Available CRL is too old.
tg: CRL-и мавҷудӣ кӯҳна шуд.

en: A policy was not met.
tg: Дастур мутобиқ нест.

en: A system error occurred.
tg: Хатои низомӣ рӯй дод.

en: One key has been revoked.
tg: Якеи аз калидҳо бекор карда шуд.

en: Sender's mail address is not stored in the %1 used for signing.
tg: Адреси фиристонанда дар %1, ки барои имзоот истифода мешавад, ишора нашудааст.

en: sender:
tg: Фиристонанда:

en: stored:
tg: захира шудааст:

en: No mail address is stored in the %1 used for signing, so we cannot compare it to the sender's address %2.
tg: Адрес дар %1, ки барои имзо истифода мешавад, ишора нашудааст, бо чунин тариқ муқоисакунӣ бо адреси фиристонандаи %2 имконпазир нест.

en: Move to Trash
tg: Ба сабад ҷойгир кардан

note: i18n: ectx: label, entry (MimeTreeMode2), group (Reader)
en: Message Structure Viewer
tg: Тасвири сохти иттилоот

note: i18n: ectx: label, entry (notSendWhenEncrypted), group (MDN)
en: Do not send MDNs in response to encrypted messages
tg: Нафиристодани маълумоте, ки бо иттилооти рамзгузошташуда пурсида мешавад

note: i18n: ectx: label, entry (LegacyMangleFromToHeaders), group (Invitations)
en: Mangle From:/To: headers in replies to replies
tg: Вайрон кардани унвоноти From:/To: аз ҷавоб ба ҷавоб (барои Outlook)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LegacyMangleFromToHeaders), group (Invitations)
en: Microsoft Outlook has a number of shortcomings in its implementation of the iCalendar standard; this option works around one of them. If you have problems with Outlook users not being able to get your replies, try setting this option.
tg: Microsoft Outlook мақодири беҳад зиёд норасоӣ дорад, аз ҷумла стандарти iCalendar; ин интихобот сайъи ислоҳ кардани яке аз онҳоро аз тарафи худ карда истодааст. Агар ба шумо воҷиб ояд, ки бо корвандони Outlook хатнависӣ кунед ва онҳо натавонанд даъвати шуморо қабул кунанд, онро фаъол созед.

note: i18n: ectx: label, entry (LegacyBodyInvites), group (Invitations)
en: Send groupware invitations in the mail body
tg: Фиристодани даъватот дар тани иттилоот

note: i18n: ectx: label, entry (UseFixedFont), group (Composer)
en: Use Fi&xed Font
tg: Истифода аз &ҳуруфи қалбакӣ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Groupware Compatibility && Legacy Options
tg: Мувофиқати маҳсулоти якхела && Вариантҳои меросӣ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mLegacyMangleFromTo)
en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitation replies
tg: Ин тартиботро барои онки Outlook(tm) ҷавобҳои шуморо ба таклифот бифаҳмад, фаъол созед

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mLegacyBodyInvites)
en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitations
tg: Включите этот режим, чтобы Outlook(tm) понимал ваши ответы на приглашения

en: Save Attachments To
tg: Захира кардани замимот ба

[ctx: filename for an unnamed attachment]
en: attachment.1
tg: Часпонидан.1

[ctx: filename for the %1-th unnamed attachment]
en: attachment.%1
tg: Часпонидан.%1

en: The part %1 of the message is encrypted. Do you want to keep the encryption when saving?
tg: Қисми иттилооти %1 рамзгузорӣ шудааст. Иттилоотро ба тарзи рамзгузоришуда захира кунам?

en: KMail Question
tg: Саволи KMail

en: The part %1 of the message is signed. Do you want to keep the signature when saving?
tg: Қисми иттилооти %1 имзо шудааст. Иттилоотро ба тарзи имзошуда захира кунам?

en: Found no attachments to save.
tg: Замимот барои захира ёфт нашуд.

en: body part
tg: тан

en: Description
tg: Тасвироты

en: Type
tg: Навъ

en: Size
tg: Андоза

en: Turn on HTML rendering for this message.
tg: Инъикоси HTML- ро барои ин ахборот фаъол гардонед.

en: Could not start certificate manager. Please check your installation.
tg: Мудири сертификатҳоро ба кор андохта нашуд. Дурустии гузориши барномаро санҷед.

en: KMail Error
tg: Хатои KMail

en: Show certificate 0x%1
tg: Сертификати 0x%1-ро нишон додан

en: Address copied to clipboard.
tg: Адрес дар буфери тағйирот копӣ карда шудааст.

en: Attachment: %1
tg: Замимот: %1

en: Opening URL...
tg: Боз кардани URL...

[ctx: to view something]
en: View
tg: Дида баромадан

[ctx: View->]
en: &Attachments
tg: &Замимот

en: Choose display style of attachments
tg: Услуби намоиши замимотро интихоб кунед

[ctx: View->attachments->]
en: &As Icons
tg: Ба намуди &ишорот

en: Show all attachments as icons. Click to see them.
tg: Замимотро ба намуди ишорот, ки барои намоиш пахш намудан лозим аст, нишоныдодан.

[ctx: View->attachments->]
en: &Smart
tg: &Зеҳнӣ

en: Show attachments as suggested by sender.
tg: Намоиш додани замимот ба намуде, ки ин бо фиристонанда тасмим гирифта шудааст.

[ctx: View->attachments->]
en: &Inline
tg: &Дар матн

en: Show all attachments inline (if possible)
tg: Намоиши замимот ҳамчун матн, ки бо иттилоот эҷод шуда буд (агар ин имконпазир аст)

[ctx: View->attachments->]
en: &Hide
tg: &Пинҳон кардан

en: Do not show attachments in the message viewer
tg: Нишон надодани замимот ба иттилооты

en: &Set Encoding
tg: &Танзими рамзгузорӣ

en: Auto
tg: Худкор

en: Copy Link Address
tg: Копӣ кардани адрес

en: Open URL
tg: Кушодан

en: &View Source
tg: Намоиши &манбаъот

en: &Find in Message...
tg: &Дар иттилоот ёфтан...

en: Save &As...
tg: Нигоҳ доштан &ҳамчун...

en: Open With...
tg: Кушодан бо ёрии...

en: Save All Attachments...
tg: Нигоҳ доштани тамоми замимот...

en: URL copied to clipboard.
tg: URL дар буфери тағйирот копӣ карда шудааст.

en: &Import
tg: &Воридот
