kmail - en to tg translation catalogue (7 entries)

en: Wrong Crypto Plug-In.
tg: Модули нодурусти хати рамзӣ.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
tg: Модули мутобиқи хати рамзӣ ёфт нашудааст.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
tg: Модули %1 ёфт нашуд.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
tg: Наметавонам ҳақиқияти имзоотро муайян кунам. <br />Сабаб: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
tg: Модули рамзгузории %1 иттилоотҳорорамзхонӣ карда наметавонад.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
tg: Модули рамзгузории %1 ин маълумотҳоро рамзхонӣ карда наметавонад.

en: Error: %1
tg: Хатогӣ: %1
