kmail - en to th translation catalogue (6 entries)

[ctx: display name for an unnamed attachment]
en: Unnamed
th: ยังไม่มีชื่อ

en: No appropriate crypto plug-in was found.
th: ไม่พบส่วนเสริมเข้ารหัสที่เหมาะสม

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
th: ไม่พบส่วนเสริม %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
th: ส่วนเสริมเข้ารหัส "%1" ไม่สามารถถอดรหัสจดหมายได้

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
th: ส่วนเสิรมเข้ารหัส "%1" ไม่สามารถถอดรหัสข้อมูลได้

en: Error: %1
th: ผิดพลาด: %1
