kmail - en to tr translation catalogue (9 entries)

[ctx: display name for an unnamed attachment]
en: Unnamed
tr: Adsız

en: Wrong Crypto Plug-In.
tr: Yanlış Şifreleme Eklentisi.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
tr: Uygun bir şifreleme eklentisi bulunamadı.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
tr: %1 eklentisi bulunamadı.

en: Crypto plug-in "%1" cannot verify signatures.
tr: Şifreleme eklentisi "%1" imzaları doğrulayamıyor.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
tr: Bu ileti imzalanmış; ancak imzanın geçerliliği doğrulanamadı.<br/>Neden: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
tr: "%1" şifreleme eklentisi iletileri deşifre edemiyor.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
tr: Şifreleme eklentisi "%1" veriyi açamadı.

en: Error: %1
tr: Hata: %1
