kmail - en to uz translation catalogue (76 entries)

en: Reason: %1
uz: Sababi: %1

en: Sorry, no certificates were found in this message.
uz: Uzr, ushbu xabarda sertifikat topilmadi.

en: Certificate import details:
uz: Sertifikat importi tafsilotlari:

en: Not enough information to check signature. %1
uz: Imzoni tekshirishga yetarli maʼlumot yoʻq. %1

en: Message was signed by %1.
uz: Xabar %1 tomonidan imzolangan.

en: Message was signed with unknown key.
uz: Xabar nomaʼlum kalit bilan imzolangan.

en: Message was signed with key %1.
uz: Xabar %1 kaliti bilan imzolangan.

en: Message was signed by %3 on %1 with key %2
uz: Xabar %3 tomonidan %1 %2 kaliti bilan imzolangan.

en: Message was signed on %1 with key %2.
uz: Xabar %1 %2 kaliti bilan imzolangan.

en: Message was signed by %2 with key %1.
uz: Xabar %2 tomonidan %1 kaliti bilan imzolangan.

en: Message was signed on %1 with unknown key %2.
uz: Xabar %1 nomaʼlum %2 kaliti bilan imzolangan.

en: Message was signed with unknown key %1.
uz: Xabar nomaʼlum %1 kaliti bilan imzolangan.

en: Message was signed by %2 (Key ID: %1).
uz: Xabar %2 tomonidan (kalit: %1) imzolangan.

en: The signature is valid, but the key's validity is unknown.
uz: Imzo haqiqiy, ammo kalitning haqiqiyligi nomaʼlum.

en: The signature is valid and the key is marginally trusted.
uz: Imzo haqiqiy va kalitga oʻrtacha ishonsa boʻladi.

en: The signature is valid and the key is fully trusted.
uz: Imzo haqiqiy va kalitga toʻliq ishonsa boʻladi.

en: The signature is valid and the key is ultimately trusted.
uz: Imzo haqiqiy va kalitga cheksiz ishonsa boʻladi.

en: The signature is valid, but the key is untrusted.
uz: Imzo haqiqiy, ammo kalitga ishonib boʻlmaydi.

en: Warning: The signature is bad.
uz: Diqqat: Imzo haqiqiy emas.

en: End of signed message
uz: Imzolangan xabarning oxiri

en: Add...
uz: Qoʻshish...

en: Modify...
uz: Oʻzgartirish

en: No Subject
uz: Mavzusiz

en: Spam Status:
uz: Spem holati:

[ctx: View->]
en: &Headers
uz: &Sarlavhalar

en: Date:
uz: Sana:

en: From:
uz: Kimdan:

en: CC:
uz: Nusxa:

en: Good signature
uz: Toʻgʻri imzo

en: No signature found
uz: Imzo topilmadi

en: Error verifying the signature
uz: Imzoni tekshirish xatosi

en: Good signature.
uz: Toʻgʻri imzo.

en: The signature has expired.
uz: Imzoning muddati oʻtgan.

en: A system error occurred.
uz: Tizim xatosi roʻy berdi.

en: sender:
uz: joʻnatuvchi:

en: Status
uz: Holati

en: Move to Trash
uz: Chiqindilar qutisiga koʻchirish

note: i18n: ectx: label, entry (UseFixedFont), group (Composer)
en: Use Fi&xed Font
uz: Eni oʻzgarmaydigan &shriftni qoʻllash

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
uz: "%1" nomli fayl allaqachon mavjud. Uni almashtirishni istaysizmi?

en: Overwrite File?
uz: Faylni almashtirishni istaysizmi?

en: Save Attachments To
uz: Ilovani saqlash

[ctx: filename for an unnamed attachment]
en: attachment.1
uz: ilova.1

[ctx: filename for the %1-th unnamed attachment]
en: attachment.%1
uz: ilova.%1

en: KMail Question
uz: KMail savoli

en: Do Not Keep
uz: Qoldirilmasin

en: Keep Signature
uz: Imzoni qoldirish

en: Found no attachments to save.
uz: Saqlash uchun ilova topilmadi.

en: Description
uz: Taʼrifi

en: Type
uz: Turi

en: Size
uz: Hajmi

en: KMail Error
uz: KMail xato

en: Address copied to clipboard.
uz: Elektron pochta manzilidan xotiraga nusxa olindi.

en: Attachment: %1
uz: Ilova: %1

en: Opening URL...
uz: URL ochilmoqda...

en: Execute
uz: Ishga tushirish

[ctx: to open]
en: Open
uz: Ochish

[ctx: to view something]
en: View
uz: Koʻrish

[ctx: View->]
en: &Attachments
uz: &Ilovalar

en: Choose display style of attachments
uz: Ilovalarni koʻrsatish uslubini tanlash

[ctx: View->attachments->]
en: &As Icons
uz: &Nishoncha sifatida

en: Show all attachments as icons. Click to see them.
uz: Hamma ilovalarni nishoncha sifatida koʻrsatish. Koʻrish uchun ularni bosish kerak.

[ctx: View->attachments->]
en: &Smart
uz: &Ixcham

[ctx: View->attachments->]
en: &Hide
uz: &Bekitish

en: Do not show attachments in the message viewer
uz: Ilovalarni xabar koʻruvchida bekitish

en: &Set Encoding
uz: &Kodlash usulini tanlash

en: Auto
uz: Avto

en: Select All Text
uz: Hamma matnni tanlash

en: Copy Link Address
uz: Bogʻ manzilidan nusxa olish

en: Open URL
uz: URL'ni ochish

en: &View Source
uz: Manbani &koʻrish

en: &Find in Message...
uz: Xabarlarda &qidirish

en: Save &As...
uz: ...sifatida s&aqlash

en: Open With...
uz: ...bilan ochish

en: Save All Attachments...
uz: Hamma ilovalarni saqlash

en: URL copied to clipboard.
uz: URL'dan xotiraga nusxa olindi.

en: &Import
uz: &Import qilish
