kmail - en to xh translation catalogue (76 entries)

en: Encapsulated message
xh: Umyalezo ocuthiweyo

en: End of encapsulated message
xh: Isiphelo somyalezo ocuthiweyo

en: Encrypted message
xh: Umyalezo ofihliweyo

en: End of encrypted message
xh: Isiphelo somyalezo obhalwe ngekhowudi

en: Not enough information to check signature. %1
xh: Akukho nkcukacha ezaneleyo ukujonga utyikityo. %1

en: Message was signed by %1.
xh: Umyalezo watyikitywa ngu %1.

en: Message was signed with unknown key.
xh: Umyalezo utyikitywe ngesitshixo esingaziwayo.

en: Message was signed with key %1.
xh: Umyalezo utyikitywe ngesitshixo %1.

en: Message was signed by %2 with key %1.
xh: Umyalezo watyikitywa ngu %2 ngesitshixo %1.

en: Status:
xh: Isimo:

en: Message was signed with unknown key %1.
xh: Umyalezo watyikitywa ngesitshixo esingaziwayo %1.

en: The validity of the signature cannot be verified.
xh: Usebenzo lotyikityo alunaku qinisekiswa.

en: Message was signed by %2 (Key ID: %1).
xh: Umyalezo utyikitywe ngu %2 (Isitshixo ID: %1).

en: The signature is valid, but the key's validity is unknown.
xh: Olu tyikityo luyasebenza, kodwa usebenziso lwesitshixo alwaziwa.

en: The signature is valid and the key is marginally trusted.
xh: Utyikityo luyasebenza kwaye nesitshixo singathembeka kancincane.

en: The signature is valid and the key is fully trusted.
xh: Utyikityo luyasebenza kwaye isitshixo sithembeke ngokupheleleyo.

en: The signature is valid and the key is ultimately trusted.
xh: Utyikityo luyasebenza kwaye nesitshixo sithembakele ekugqibeleni.

en: The signature is valid, but the key is untrusted.
xh: Utyikityo luyasebenza, kodwa isitshixo asithembekanga.

en: Warning: The signature is bad.
xh: Isilumkiso: Utyikityo lubi.

en: End of signed message
xh: Isiphelo somyalezo otyikityiweyo

en: Add...
xh: Yongeza...

en: Modify...
xh: Guqula kancincane...

en: No Subject
xh: Akukho Mholo

[ctx: View->]
en: &Headers
xh: &Okubhaliweyo okuphezulu kwephepha

en: Choose display style of message headers
xh: Khetha uboniso lohlobo lomyalezo wokubhaliweyo okuphezulu kwephepha

en: Date:
xh: Umhla:

en: From:
xh: Isuka:

en: Reply to:
xh: Phendula ku:

en: Error: Signature not verified
xh: Imposiso: Utyikityo alu qinisekiswanga

en: Good signature
xh: Utyikityo olu lungileyo

en: No public key to verify the signature
xh: Akukho sitshixo sikawonke-wonke soku qinisekisa utyikityo

en: No signature found
xh: Akukho tyikityo olufumanekileyo

en: Error verifying the signature
xh: Imposiso kuqinisekiso lotyikityo

en: Different results for signatures
xh: Iziphumo ezahlukileyo zozityikityo

en: No status information available.
xh: Akukho simo senkcukacha esikhoyo.

en: Good signature.
xh: Utyikityo olu lungileyo.

en: One key has expired.
xh: Isitshixo esinye siphelelwe lixesha.

en: The signature has expired.
xh: Utyikityo luphelelwe lixesha.

en: Unable to verify: key missing.
xh: Ayikwazi ukuqinisekisa: isitshixo esilahlekile.

en: CRL not available.
xh: CRL ayikho.

en: Available CRL is too old.
xh: CRL efumanekayo indala kakhulu.

en: A policy was not met.
xh: Inqkubo zange kuditywane nayo.

en: A system error occurred.
xh: Kwenzeke imposiso yomatshini.

en: One key has been revoked.
xh: Isitshixo esinye sibuyiselwe umva.

en: Sender's mail address is not stored in the %1 used for signing.
xh: Idilesi yeposi yomthumeli ayigcinwanga phakathi kwi %1 esetyenziselwe ukutyikitya.

en: sender:
xh: umthumeli:

en: stored:
xh: igciniwe:

en: Move to Trash
xh: Yiya Kwinkunkuma

note: i18n: ectx: label, entry (UseFixedFont), group (Composer)
en: Use Fi&xed Font
xh: Se&benzisa Ubungakanani bamagama Obungatshintshiyo

en: KMail Question
xh: Umbuzo we KMail

en: body part
xh: indawana yesiqu

en: Description
xh: Inkcazelo

en: Type
xh: Udidi

en: Size
xh: Ubungakanani

en: Turn on HTML rendering for this message.
xh: Vula ubuyiselo lwe HTML lwalomyalezo.

en: KMail Error
xh: Imposiso ye KMail

en: Show certificate 0x%1
xh: Bonisa isiqinisekiso 0x%1

en: Address copied to clipboard.
xh: Yazisa okukhutshelweyo kwibhodi eqhotyoshwayo.

en: Opening URL...
xh: Ivula i URL...

[ctx: View->]
en: &Attachments
xh: &Uncanyatheliso

en: Choose display style of attachments
xh: Khetha uhlobo loboniso lwezincamathiselo

[ctx: View->attachments->]
en: &As Icons
xh: &Njengeemphawu zemifanekiso

en: Show all attachments as icons. Click to see them.
xh: Bonisa zonke izincamathiselo njengeemphawu zemifanekiso. Nqakraza ukuze uzibone.

[ctx: View->attachments->]
en: &Smart
xh: &Iyabukeka

en: Show attachments as suggested by sender.
xh: Bonisa izincamathelo njengokuba iphakamiswe ngumthumeli.

[ctx: View->attachments->]
en: &Inline
xh: &Kwi layini

en: Show all attachments inline (if possible)
xh: Bonisa izincamathelo kwi layini (ukuba kuyenzeka)

[ctx: View->attachments->]
en: &Hide
xh: &Fihla

en: &Set Encoding
xh: Cwangcisa U&sebenziso lwe khowudi

en: Auto
xh: Okuzenzekelayo

en: Open URL
xh: Vula i URL

en: &View Source
xh: &Bona Imvelaphi

en: &Find in Message...
xh: &Funa kwi Miyalezo...

en: Save &As...
xh: Gcina &Njenge...

en: Open With...
xh: Vula Nge...

en: URL copied to clipboard.
xh: URL ikhutshelwa kwibhodi eqhotyoshwayo.
