baloo - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Total: %1, Inaccessible: %2
az: Ümumi: %1, Əlçatmayan: %2

en: Total: %1, Ignored: %2, Accessible: %3, Inaccessible: %4
az: Ümumi: %1, Nəzərə alınmayan: %2, Əlçatan: %3, Əlçatmayan: %4

en: Found %1 matching in %2 devices
az: %2 qurğuda %1 uyğunluq tapıldı

en: IgnoredSymbolicLink:
az: Nəzərə alınmayan simvolik link(lər):

en: Removing:
az: Ləğv edilir:

[ctx: numbers]
en: Removed: %1, Total: %2, Ignored: %3
az: Ləğv edildi: %1, Ümumi: %2, Nəzərə alınmadı: %3

en: Unknown
az: Naməlum

en: Idle
az: Boşdayanma

en: Suspended
az: Dayandırıldı

en: Initial Indexing
az: İlkin İndeksləşmə

en: Indexing new files
az: Yeni faylların indekslənməsi

en: Indexing modified files
az: Dəyişdirilmiş faylların indekslənməsi

en: Indexing Extended Attributes
az: Genişləndirilmiş faylların indekslənməsi

en: Indexing file content
az: Fayl tərkibinin indeksləşməsi

en: Checking for unindexed files
az: İndeksləşməmiş faylların aşkar edilməsi

en: Checking for stale index entries
az: Köhnəlmiş indeks qeydlərinin aşkar edilməsi

en: Idle (Powersave)
az: Boşdayanma (Enerjiyə qənaət)

en: Not Running
az: İşləməyən

en: Starting
az: Başladılır
